XenForo Üye Grupları İzinlerini Sıfırlamak

XenForo Üye Grupları İzinlerini Sıfırlamak
34
6K

ytkbrs

Member
XenForo Üye Grupları İzinlerini değiştirdim ancak sanırım hata yaptım..

Nasıl sıfırlayabilirim ? birde

Örneğin Yönetici kısmının Kırmızı yazmasını istiyorum. Panelden ayarladım ancak değişmiyor ?

Yardımcı olabilirmisiniz

syg

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

izin sitenizde ACEMİ yazıyor ya hocam . üye puan aldıkça o rank yükseliyor. işte tam o rankın ACEMİ yazısının renkli olmasını sarı fonda olmasını istiyorum

Bunu sistemin kendi banner seçenekleri ile yapabilirsiniz.
Örnek sizde yer alan Lisanslı Üye ibaresi
Bunun için eklenti kullanmaya gerek yok.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Otomatik olarak nasıl atanıyor peki hocam . Örneğin yeni üye , aktif üye olunca nasıl otomatik yine stil atanacak

Herkes tarafından uygulanabilir bir durum için eğer sorun yaşıyorsanız ve bu durumun profesyonel bir ekip tarafından çözülmesini istiyorsanız bakın yukarıda Destek Talebi diye bir bağlantı söz konusu. Buradan gerekli bilgileri bizlere ileterek daha hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Bilgileri işlemlerin tamamlanmasına müteakiben güvenliğiniz için lütfen değiştirmeyi unutmayınız.

Herkes tarafından uygulanabilir bir durum için eğer sorun yaşıyorsanız ve bu durumun profesyonel bir ekip tarafından çözülmesini istiyorsanız bakın yukarıda Destek Talebi diye bir bağlantı söz konusu. Buradan gerekli bilgileri bizlere ileterek daha hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Bilgileri işlemlerin tamamlanmasına müteakiben güvenliğiniz için lütfen değiştirmeyi unutmayınız.

Dün XDinc hocam yarın anlatırım dediği için sormuştum hocam.

smf 2.1 den xenforo 1.5.16 import yaparak geçiş yaptım fakat herşey guzel sadece admin rutbesı olanlar forumu anasayfayı gorebılıyor bakım modunda bile göremıyorlar sebebi ve çözümü nedir sizce ??

smf 2.1 den xenforo 1.5.16 import yaparak geçiş yaptım fakat herşey guzel sadece admin rutbesı olanlar forumu anasayfayı gorebılıyor bakım modunda bile göremıyorlar sebebi ve çözümü nedir sizce ??
Taşıma işlemi sonrası sistem zaten size bir uyarıda bulunmaktadır. Rebuild caches işlemini gerçekleştirdiniz mi? /admin.php?tools/rebuild Bu işlemleri de yapmanız gerekir. Eğer istatistik verileri ve diğer veriler doğru olarak yansımamış ise /admin.php?cron/ sayfasından verileri yeniden çalıştırın.

Eğer sorun halen devam ediyorsa kullanıcı grubu izinlerini gözden geçiriniz.

Taşıma işlemi sonrası sistem zaten size bir uyarıda bulunmaktadır. Rebuild caches işlemini gerçekleştirdiniz mi? /admin.php?tools/rebuild Bu işlemleri de yapmanız gerekir. Eğer istatistik verileri ve diğer veriler doğru olarak yansımamış ise /admin.php?cron/ sayfasından verileri yeniden çalıştırın.

Eğer sorun halen devam ediyorsa kullanıcı grubu izinlerini gözden geçiriniz.
teşekkürler peki 2.2.1 surumunde türkçe yuklerken bu hatayı nasıl çözerim ! xenforo 1.5.16 dan 2.2.1 upgrade yaptım 1.5.16 da sorunsduz türkçe idi

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri