Yardım Xenforo Özel Tema Yada Var olan Bir Tema

Yardım Xenforo Özel Tema Yada Var olan Bir Tema

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

Balık avı ile ilgili bu eylemi yansıtan bir tema arıyorum, bu tarz bir tema bilen yada yapabilecek varsa ulaşırsa sevinirim.

Selamlar ;

Balık avı ile ilgili bu eylemi yansıtan bir tema arıyorum, bu tarz bir tema bilen yada yapabilecek varsa ulaşırsa sevinirim.

Hasan merhabalar,
Bence sana özgü bir çalışma yaptırman güzel olur XenTR bunu yapacaktır.

Bende aslında forumun ilgi alanına, içerdiği konuyu yansıtacak tema arıyorum siz zaten benim konuya hakim olduğunuzdan ne istediğimi anlıyorsunuzdur hocam XDinc

Tabi bu konuda sorun yok :) ..
Az çok balıkçılık geçmişimiz oldu diyelim sen ne yaptın siteyi kapattın mı? Bir sağlık problemi yoktur umarım.

Tabi bu konuda sorun yok :) ..
Az çok balıkçılık geçmişimiz oldu diyelim sen ne yaptın siteyi kapattın mı? Bir sağlık problemi yoktur umarım.
babam rahatsızlanmıştı site havada kaldı o arada domain süresi bitmiş benim domainin balikhobim.com u baskası almıs falan falan falan bende sımdı net olanını aldım yenı kaldıgım yerden devam edeyım dedım

babam rahatsızlanmıştı site havada kaldı o arada domain süresi bitmiş benim domainin balikhobim.com u baskası almıs falan falan falan bende sımdı net olanını aldım yenı kaldıgım yerden devam edeyım dedım

Çok geçmiş olsun, hayırlısı umarım her şey bir an önce yoluna girer.

hasannakyuz kardeşim çok geçmiş olsun. Üzüldüm umarım şu an her şey yolundadır. Tekrar geçmiş olsun.

XenTR teşekkür ederim abi sağolasın iyi şuan her şey şükür.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri