Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo Özel Tema Yada Var olan Bir Tema

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Selamlar ;

Balık avı ile ilgili bu eylemi yansıtan bir tema arıyorum, bu tarz bir tema bilen yada yapabilecek varsa ulaşırsa sevinirim.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Selamlar ;

Balık avı ile ilgili bu eylemi yansıtan bir tema arıyorum, bu tarz bir tema bilen yada yapabilecek varsa ulaşırsa sevinirim.

Hasan merhabalar,
Bence sana özgü bir çalışma yaptırman güzel olur XenTR bunu yapacaktır.

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Bende aslında forumun ilgi alanına, içerdiği konuyu yansıtacak tema arıyorum siz zaten benim konuya hakim olduğunuzdan ne istediğimi anlıyorsunuzdur hocam XDinc

Tabi bu konuda sorun yok :) ..
Az çok balıkçılık geçmişimiz oldu diyelim sen ne yaptın siteyi kapattın mı? Bir sağlık problemi yoktur umarım.

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Tabi bu konuda sorun yok :) ..
Az çok balıkçılık geçmişimiz oldu diyelim sen ne yaptın siteyi kapattın mı? Bir sağlık problemi yoktur umarım.
babam rahatsızlanmıştı site havada kaldı o arada domain süresi bitmiş benim domainin balikhobim.com u baskası almıs falan falan falan bende sımdı net olanını aldım yenı kaldıgım yerden devam edeyım dedım

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
babam rahatsızlanmıştı site havada kaldı o arada domain süresi bitmiş benim domainin balikhobim.com u baskası almıs falan falan falan bende sımdı net olanını aldım yenı kaldıgım yerden devam edeyım dedım

Çok geçmiş olsun, hayırlısı umarım her şey bir an önce yoluna girer.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
hasannakyuz kardeşim çok geçmiş olsun. Üzüldüm umarım şu an her şey yolundadır. Tekrar geçmiş olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6