XenForo 2.2.2 - Türkçe Dil Paket

Çeviri XenForo 2.2.2 - Türkçe Dil Paket 1.0.0

indirmek için izniniz yok
Çeviri XenForo 2.2.2 - Türkçe Dil Paket
12
5K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XDinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.2.2 - Türkçe Dil Paket - XenForo 2.2.2 için hazırlanmış en güncel Türkçe Dil Paketidir.

Herkese merhabalar,
XenForo 2.2.2 sürümü için çeviri paketini yayınlarken, sistem üzerinde yayınlanan tüm çevirileri özenle gözden geçirdik. Bu süreç bize biraz zaman kaybettirdi.

• XenForo sistemi içerisinde yer alan bağlantıların güncelliği sağlandı (Örneğin değişen Google API linkleri, ödeme servis sağlayıcı bilgileri, GMP vb modüller için verilen ek bilgiler gibi)
  • 2.2.2 sürümü ile...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Lakin İndirilmiyor...
Beğendiğim Halde You have to react the resource to download. Hatası Veriyor Sürekli

Lakin İndirilmiyor...
Beğendiğim Halde You have to react the resource to download. Hatası Veriyor Sürekli

Aramıza hoş geldiniz.

1. Harfleri ve yazılanları bold olmayınca da görebiliyoruz... ?
2. Bir kaynağı indirmek için Genel Bakış sekmesinde yer alan ilk içeriği beğenirseniz indirme işlemine geçebilirsiniz. ?
3. Biz genelde benim hesabımı neden onaylamıyorsunuz diyenlerin hesabını hiç onaylamıyoruz lütfen üyelik öncesi size bildirilen koşulları dikkatlice okuyunuz.

Sitenizin bir geçmişi yok, yeni kurulmuş ve hesabınızın kısa süre onayda beklemesini lütfen yanlış bir işlem olarak görmeyiniz sonuçta burası Knight Online Pvp Server sitesi değil.

Saygılar.

Hoş Bulduk Demeyi Çok İsterdim Ancak Dedirtmediniz Malesef..

1.Normalde Büyük Harfle Yazan Kişiler Uyarılır Bu Şekilde.Demekki Artık Kalın Harflerle Yazanlarıda Uyarmak Moda Olmuş.
2.Düzgün Bir Şekilde Açıklama Yaptığınız İçin Teşekkürler.Yeni Olduğum İçin Bilmiyordum.
3.Ben Hesabımı Neden Onaylamıyorsunuz Diye Mesaj Atmadım.Acil Bir İşim Olduğu İçin Onaylayabilirmisiniz Diye Mesaj Attım.
Evet Sitemin Bir Geçmişi Yok Çünkü Yeniyim...Dolandırıcı Değilim Sapık Değilim Çocuk Değilim..Burada Yaptığınız Muamele Çok Yanlış.Fotoğrafınızda Mustafa Kemal ATATÜRK Fotoğrafın Altında Admin Yazıyor.Bu Üslubunuz Hiç Hoş Değildi.

Hoş Bulduk Demeyi Çok İsterdim Ancak Dedirtmediniz Malesef..

1.Normalde Büyük Harfle Yazan Kişiler Uyarılır Bu Şekilde.Demekki Artık Kalın Harflerle Yazanlarıda Uyarmak Moda Olmuş.
2.Düzgün Bir Şekilde Açıklama Yaptığınız İçin Teşekkürler.Yeni Olduğum İçin Bilmiyordum.
3.Ben Hesabımı Neden Onaylamıyorsunuz Diye Mesaj Atmadım.Acil Bir İşim Olduğu İçin Onaylayabilirmisiniz Diye Mesaj Attım.
Evet Sitemin Bir Geçmişi Yok Çünkü Yeniyim...Dolandırıcı Değilim Sapık Değilim Çocuk Değilim..Burada Yaptığınız Muamele Çok Yanlış.Fotoğrafınızda Mustafa Kemal ATATÜRK Fotoğrafın Altında Admin Yazıyor.Bu Üslubunuz Hiç Hoş Değildi.

Hoş bulduk demenize gerek yok,
Ziyaretiniz çok uzun sürmeyecek, diye düşünüyorum.

1. Sizin döneminizle bizim dönemimiz arasında sanırım biraz fark var yaşlılığımıza verin.
2. Kurallar her yerde yazıyor sadece sizin dönemdekiler okumayı sevmiyor sanırım.
3. Bende size neden geç onaylandığını ifade etmeye çalıştım.

Size dolandırıcı, sapık veya çocuk demedim çünkü henüz bilmiyorum! Gerektiği yerde bir şey ifade etmem gerekirse bunu yazarım şüpheniz olmasın.
Admin yazıp yazmaması konusunda takıntılı olan bir değilimdir, imla kurallarını biliyorum Üslup ✓ (Doğru kullanım) konusuna hiç girmeyeceğim.

Sanırım şuan için uzlaşabildiğimiz tek noktamız var "Mustafa Kemal ATATÜRK" umarım artar.
Saygılar.

Her forumun kendisine özgü bazı kuralları vardır. Bunu duyuru forumlarımızda da açıkça belirtmekteyiz.
Keşke biraz okumak için zaman ayırabilsek.

Özelden hesap onayı talebiniz için iyi niyetli bir davranış göstererek sizi onaylamış olmamız bizim hatamız.

Hesap Onay Süreci Hakkında Bilgilendirme

PM yada diğer yollarla artık hesap onayı için lütfen yazmayın. Kurallar gayet açık yerine getirmiş olanlar elbette onaylanacaktır.

Son düzenleme:
Paylaşım için çok teşekkür ederim, elinize sağlık.

Çok teşekkürler elinize sağlık.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri