Yardım Xenforo 2.1.7 BB Code Oluşturma Kod İçin

Yardım Xenforo 2.1.7 BB Code Oluşturma Kod İçin
21
4K

robotikforum

Banned
Merhaba forum kullanıcılarımdan biri bunu yazdı. Nimble ve .toml formatlarını makele yazarken kullanılan kod dilleri kısına ekleyebilir misin? Yani xenforo da kod ekleme bölümü için bu formatları bu bb codlar'ı istiyor nasıl çözbilirim.

Çözüm
Dostum onu kurunca bu arada sizin bu eklenti çalışmıyor.

Bunun için ek bir güncelleme yaparız, eğer sizin işinizi diğer eklenti görüyorsa.
Merhaba forum kullanıcılarımdan biri bunu yazdı. Nimble ve .toml formatlarını makele yazarken kullanılan kod dilleri kısına ekleyebilir misin? Yani xenforo da kod ekleme bölümü için bu formatları bu bb codlar'ı istiyor nasıl çözbilirim.

Bu eklentiyi denediniz mi?

Ekte güncel sürümü mevcuttur.

Ekli dosyalar

• CMTV-Code-2.1.2 (4).zip
    26.9 KB · Görüntüleme: 5

robotikforum hoşgeldin doğru yolu bulmuşsun. Xenforo deyince aklıma xenforo .com dan sonra xentr geliyor. Bu arada eklentilerde sorun yaşıyacağını sana söylemiştim. Teman themehouse olduğu için bu sıkıntıyı yaşaman normal... Ben 1,5 seneden fazla themehouse uı.x kullandım baktım olmuyor. Xentr nin muhteşem temasına geçtim. Şu an forum teması hem muhteşem hem de hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. XenTR Osman abime tema için ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Bunun için ek bir güncelleme yaparız, eğer sizin işinizi diğer eklenti görüyorsa.

Çözüm
Vallahi güzel olur teşekkür ederim. Günellendiğinde etiketlerseniz minnettar olurum. Denedim bir şeyler attr lardan classlardan ama beceremedim :D birde iç linkleme eklentisi var mı burda.

XDinc ile konuş... Sağlam coderdır. ? Eklenti deyince aklıma gelen ilk isimdir. Bütün Türk xenforo siteleri onun seo dostu link eklentisini kullanır. Kullanmayı tercih etmeyenler de xenforo nun ana dosyalarını değiştirmek gibi sıkıntılı işlere girişirler. XDinc

Bu arada bir şey sorabilir miyim?

Sitenizde yer alan temayı size kim yükledi? uix_copyrightBlock hiç bir üretici copyright alanını foruma özel vermez!
Burada bir sorun var! Eğer bilginiz dahilinde ise diyecek bir şey yok ama tespit edilmesi durumunda sorun yaşatır.

Bu arada bir şey sorabilir miyim?

Sitenizde yer alan temayı size kim yükledi? uix_copyrightBlock hiç bir üretici copyright alanını foruma özel vermez!
Burada bir sorun var! Eğer bilginiz dahilinde ise diyecek bir şey yok ama tespit edilmesi durumunda sorun yaşatır.

Temayı ben yükledim ama tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi altta th linki vardır kaldırdım.

Xenforo da işler baya farklı ya biz wp temada ücretsiz sunduğumuz halde linkleri kaldırıyolar ücretli sunsak ne dicekler bilemiyorum para verdim lan kaldır şu linki dicekler herhalde :D Zararı olur derken ne gibi.

Lisans verip para ile almak sorunu çözmez. Xentr temasını kullanıyorum. Temadan link kaldırmak paralı... Ekstra para ödüyorsun. Ücretli olan Bütün eklenti ve temalarda böyledir. Hatta xenforo sisteminin kendisi de dahil.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri