Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo 2.1.7 BB Code Oluşturma Kod İçin

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Merhaba forum kullanıcılarımdan biri bunu yazdı. Nimble ve .toml formatlarını makele yazarken kullanılan kod dilleri kısına ekleyebilir misin? Yani xenforo da kod ekleme bölümü için bu formatları bu bb codlar'ı istiyor nasıl çözbilirim.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Merhaba forum kullanıcılarımdan biri bunu yazdı. Nimble ve .toml formatlarını makele yazarken kullanılan kod dilleri kısına ekleyebilir misin? Yani xenforo da kod ekleme bölümü için bu formatları bu bb codlar'ı istiyor nasıl çözbilirim.

Bu eklentiyi denediniz mi?

Ekte güncel sürümü mevcuttur.

Ekli dosyalar

• CMTV-Code-2.1.2 (4).zip
    26.9 KB · Görüntüleme: 4

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Dostum onu kurunca bu arada sizin bu eklenti çalışmıyor.

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
robotikforum hoşgeldin doğru yolu bulmuşsun. Xenforo deyince aklıma xenforo.com dan sonra xentr geliyor. Bu arada eklentilerde sorun yaşıyacağını sana söylemiştim. Teman themehouse olduğu için bu sıkıntıyı yaşaman normal... Ben 1,5 seneden fazla themehouse uı.x kullandım baktım olmuyor. Xentr nin muhteşem temasına geçtim. Şu an forum teması hem muhteşem hem de hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. XenTR Osman abime tema için ayrıca çok teşekkür ediyorum.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Dostum onu kurunca bu arada sizin bu eklenti çalışmıyor.

Bunun için ek bir güncelleme yaparız, eğer sizin işinizi diğer eklenti görüyorsa.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Vallahi güzel olur teşekkür ederim. Günellendiğinde etiketlerseniz minnettar olurum. Denedim bir şeyler attr lardan classlardan ama beceremedim :D birde iç linkleme eklentisi var mı burda.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Bu arada bir şey sorabilir miyim?

Sitenizde yer alan temayı size kim yükledi? uix_copyrightBlock hiç bir üretici copyright alanını foruma özel vermez!
Burada bir sorun var! Eğer bilginiz dahilinde ise diyecek bir şey yok ama tespit edilmesi durumunda sorun yaşatır.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Bu arada bir şey sorabilir miyim?

Sitenizde yer alan temayı size kim yükledi? uix_copyrightBlock hiç bir üretici copyright alanını foruma özel vermez!
Burada bir sorun var! Eğer bilginiz dahilinde ise diyecek bir şey yok ama tespit edilmesi durumunda sorun yaşatır.

Temayı ben yükledim ama tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi altta th linki vardır kaldırdım.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Xenforo da işler baya farklı ya biz wp temada ücretsiz sunduğumuz halde linkleri kaldırıyolar ücretli sunsak ne dicekler bilemiyorum para verdim lan kaldır şu linki dicekler herhalde :D Zararı olur derken ne gibi.

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Xenforo da işler baya farklı ya biz wp temada ücretsiz sunduğumuz halde linkleri kaldırıyolar ücretli sunsak ne dicekler bilemiyorum para verdim lan kaldır şu linki dicekler herhalde :D Zararı olur derken ne gibi.

Hakkında telif hakkı davaları açılabilir

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Lisans verip para ile almak sorunu çözmez. Xentr temasını kullanıyorum. Temadan link kaldırmak paralı... Ekstra para ödüyorsun. Ücretli olan Bütün eklenti ve temalarda böyledir. Hatta xenforo sisteminin kendisi de dahil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6