XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi

Çeviri XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi 1.0.5

indirmek için izniniz yok
Çeviri XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi
22
9K

XenMake

Active member
XenMake Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1.0 Türkçe dil paketi - XenForo 2.1.0 Türkçe dil paketi

XenForo 2.1.0 Türkçe dil paketi

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Burada yer alan tüm dosyaları gönül rahatlığı ile indirip kullanabilirsiniz. Sunulan dosyalar test edilerek ve orijinal olarak sunulmaktadır.

XenForo güncel sürümüne göre hazırlanmış orijinal Türkçe dil paketidir. Bu dil paketi üzerinde herhangi bir alanında reklam, link vs bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile XENTR.NET güvencesi ile kullanabilirsiniz. Bunu garanti...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

XenMake , tekrar güncelleyebilir miyiz. Yeni çeviriler eklendi.
Teşekkürler.

XenMake XenForo 2.1.1 için güncelleyebilir miyiz?
Yeni eklenen ve değişen cümleler var.

XenMake yeniden güncelleyebilir miyiz?
56 cümle ilave edildi sanırım panel yönetimi artık %100 diyebiliriz.

Türkçe çeviri çok gördüm ama hiç biri reklamsız değildi sizin reklamsız yapmanız çok güzel olmuş elinize kolunuza sağlık.

Ben ilk başta yazınızda "Türkçe çeviri çok gördüm ama hiç biri" bu kadar düzgün değildi diye yorumluyordum ki reklam olayına girmişsiniz. :)
Açıkçası bizim reklam anlayışımız kaliteli hizmet ve dürüst ticaretten ibaret. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. ;)

Tabi çevirinizde çok kaliteli yeni yükleyebildim herşey dört dörtlük.

Beğenmiş olmanız bizim için önemlidir. Her yeni sürüm de bir çok cümle yer almakta ama bunlar derhal orijinal TR karşılığı ile değiştirilerek yayınlanmaktadır. (y)

Ovunc Dinc kullanıcımız, XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

İmla Kontrolleri ve Yeni Cümleler

Bu Güncellemede Gerçekleştirilenler

Bildiğiniz gibi piyasada bulunan bir çok dil paketi görünen alanların çevirisinden ibaret biz bu ve bundan sonraki güncellemeler de geliştirici alanlarını da çevirerek tüm kullanıcılara tam anlamıyla hizmet edecek bir dil paketi oluşturmayı hedefliyoruz.

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi çeviri üzerinde en ufak bir bağlantı, yönlendirme, ve/veya reklam bulunmamaktadır.

1.0.4 Revizyonları

• Bu sürümde 41 yeni cümle...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Ovunc Dinc kullanıcımız, XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.5

Admin Panel üzerinde yer hatalı açıklamalar yeniden düzenlendi.
API ve geliştirme seçenekleri içinde yer alan 67 cümlenin çevirileri eklenmiştir.
Şuan için sistemin arayüz üzerinde yer alan tüm alanları 100% Türkçe olarak kullanılabilir durumdadır.

Güncellemenin devamını inceleyin...

merhaba foruma giriş şekli çok hoşuma gitti :) doğrulama olayı çok güzel olmuş. bu arada bu dil dosyasını xenforo 2.1.2 de kullanabilir miyim?

Merhaba,
xenforo 2.1.2 de kullanabilir miyim?
Güncel sürümü aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Merhaba,

Güncel sürümü aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
çok teşekkür ediyorum hızlı yanıtınız için.

çok kaliteli bir hizmet veriyorsunuz. ellerinize sağlık.

çok kaliteli bir hizmet veriyorsunuz. ellerinize sağlık.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri