Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi

Çeviri XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi 1.0.5

No permission to download
XenForo Sürümü
XenForo v2.0-2.1, XenForo v2.1+
XenForo 2.1.1 Türkçe Dil Paketi

721


Merhabalar, öncelikle her açılan forum destek sitelerinin bir klasiği haline gelen XenForo Türkçe Çeviri dosyasını sizlerle paylaşıyoruz.

722

Hazırladığımız dil paketi XenForo 2.1 orjinal sürümü üzerine çevrilmiş olup %99 tüm kelime ve cümlelerin çeviri yapılmıştır. %1 lik ihtimalide gözden kaçan kısım olarak var sayıyoruz.

Çeviri yaparken baz aldığımız birincil husus kelimenin veya cümlenin Türkçe karşılığından ziyada forum ve panel üzerinde taşıdığı anlamlar veya görevler baz alınarak hazırlamaya gayret gösterdik. Sizler de eksik çeviri veya kelimenin kullanıldığı alana göre eksik anlam/ifade ile karşılaşırsanız bizlere bu konu üzerinden bildirebilir ve yoruma sunabilirsiniz.

Sunduğumuz Türkçe dil paketinin içeriğinde harici bir link/siteadı veya reklam bulunmamaktadır. Sizlerden nacizane ricamız dosyayı indirip farklı platformlarda paylaşacak olursanız referans olarak bizim adımızı belirtmenizdir.

Hayırlı olsun.
Author
Ovunc Dinc
Downloads
21
Views
1,007
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from Ovunc Dinc

Latest updates

  1. 1.0.5

    Admin Panel üzerinde yer hatalı açıklamalar yeniden düzenlendi. API ve geliştirme seçenekleri...
  2. 1.0.4

    Bu Güncellemede Gerçekleştirilenler Bildiğiniz gibi piyasada bulunan bir çok dil paketi görünen...
  3. 1.0.3

    Bu güncelleme ile XenForo'nun yeni sürümü olan 2.1.1 ile gelen yeni cümlelerin çevirisinin...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top