Yardım [XD] Collapsible Sections 1.0.0 hakkında.

Yardım [XD] Collapsible Sections 1.0.0 hakkında.
8
2K

Zombeyi

Active member
Postbit kapalıyken madalyalar gözükmüyor.

Son düzenleme:
Katlanabilir yapının amacı zaten ilgili alanı kapatıp açmaktır. Daha doğrusu bu eklentiden beklentinizi anlamış değilim. :(

Sorun devam ediyor...

Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.
Sorun devam ediyor demek yanlış olur.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.

Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.
[TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9

Bu süreç içerisinde,
Saygılar.
Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor.

XDinc Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor. [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 bu eklentide gözükmüyor diğerini kullanmak istemiyorum [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 işimi görüyor fakat postbit kapalıyken ödüller gözükmüyor

Sayın Zombeyi kullanmış olduğunuz eklentiler için bazı düzenlemeler gerekebilir ki öyle görünüyor. Buradan bu konuda size şöyle olur böyle yapmalısınız diyemeyiz. Bilgileriniz destek talebi üzerinden gönderin uygun olduğumuz bir zaman bakıp inceleyelim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri