Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım [XD] Collapsible Sections 1.0.0 hakkında.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Postbit kapalıyken madalyalar gözükmüyor.

Son düzenleme:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Katlanabilir yapının amacı zaten ilgili alanı kapatıp açmaktır. Daha doğrusu bu eklentiden beklentinizi anlamış değilim. :(

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sorun devam ediyor...

Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.
Sorun devam ediyor demek yanlış olur.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.
[TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

Bu süreç içerisinde,
Saygılar.
Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
XDinc Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor. [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 bu eklentide gözükmüyor diğerini kullanmak istemiyorum [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 işimi görüyor fakat postbit kapalıyken ödüller gözükmüyor

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sayın Zombeyi kullanmış olduğunuz eklentiler için bazı düzenlemeler gerekebilir ki öyle görünüyor. Buradan bu konuda size şöyle olur böyle yapmalısınız diyemeyiz. Bilgileriniz destek talebi üzerinden gönderin uygun olduğumuz bir zaman bakıp inceleyelim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6