• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Yardım [XD] Collapsible Sections 1.0.0 hakkında.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Postbit kapalıyken madalyalar gözükmüyor.

Son düzenleme:

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katlanabilir yapının amacı zaten ilgili alanı kapatıp açmaktır. Daha doğrusu bu eklentiden beklentinizi anlamış değilim. :(

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Katlanabilir yapının amacı zaten ilgili alanı kapatıp açmaktır. Daha doğrusu bu eklentiden beklentinizi anlamış değilim. :(
Sadece mesajlar katılım tarihi felan bunları kapatsa yeter :( madalyayıda kapatıyor.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Sorun devam ediyor...

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Sorun devam ediyor...

Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.
Sorun devam ediyor demek yanlış olur.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Bu eklenti ile ilgili bir sorun değil, sizin kendi istediğinize göre uyarlanması gerekir.

Bu süreç içerisinde,
Kullandığınız madalya eklentisi hangisi dir? Ben üreticisi ile konu hakkında görüşüp yardımcı olmasını sağlayacağım.
Saygılar.
[TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

Bu süreç içerisinde,
Saygılar.
Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
XDinc Bd medals kullanınca postbit kapalıyken madalya gözüküyor. [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 bu eklentide gözükmüyor diğerini kullanmak istemiyorum [TH] User Improvements 1.3.0 Patch Level 9 işimi görüyor fakat postbit kapalıyken ödüller gözükmüyor

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Sayın Zombeyi kullanmış olduğunuz eklentiler için bazı düzenlemeler gerekebilir ki öyle görünüyor. Buradan bu konuda size şöyle olur böyle yapmalısınız diyemeyiz. Bilgileriniz destek talebi üzerinden gönderin uygun olduğumuz bir zaman bakıp inceleyelim.