Vbulletin Global.php 104 Satır Sorunu (AdminCP Giriş Yaparken Hata)

Vbulletin Global.php 104 Satır Sorunu (AdminCP Giriş Yaparken Hata)
13
2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Macera

New member
Selamın Aleyküm Öncelikle Keyifli Forumlar Dilerim XENTR Ekibinede Başarılar. Burdan Önce Birçok Yerde İmzalarını Atmış Olan Kişileri Tekrar Burda Görmenin Verdigi Haz Başka Oluyor.

Bildiri:Normalde Vbulletin Destegi Verilmedigini Biliyorum Sadece MySims3k Yılmaz Abinin Yogunlugundan Ötürü Konuyu Buraya Taşımaya Karar Verdim Ve Yılmaz Abiye Danıştıgımda Herhangi Bir Sorun Arz Etmeyecegini Beyan Ettiginden Ötürü Yaşamış Oldugum Sorunu Ve Sıkıntıyı Burada paylaşmak İstiyorum. Biliyorumki Bu Sıkıntıdan Beni Arındıracak Tecrubeli Arkadaşların Oldugunu Canı Gönülden Biliyorum.. Şimdiden Herkeze Teşekkürler.

Yaşadıgım Sorun: AdminCPye Giriş Yapmak İstiyorum Kullanıcı Adı Alanı Ve Şifre Paneli Geliyor Bilgileri Doldurduktan Sonra Giriş Butonuna Bastıgımda Bu Sorunla Karşılaşıyorum.

Yaşadıgım Sorun Resimi (PNG) :
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Yaşadıgım Sorun 2: Http Şeklinde Foruma Giriş Yapıldıgında Bu Şekilde Cıkıyor Görüntü.
Yaiadığım Sorun 2 Resim (PNG):

Yaşadıgım Sorun 3:
Https Olarak Giriş Yapıldıgında İse Foruma Herhangi Bir Sıkıntı Normalde Görülmüyor. Resimdede Örnekliyeyim.
Yaşadıgım Sorun 3 Resim (PNG):

Yaşadıgım Sorun 3 Devamı: Evet Yukarıdada Görüldügü Üzere Forumda Herhangi Bir Sıkıntı Görünmüyor Gibi Duruyor Ama Alt Alan Adlarına Tıkladıgımızda Karşılaştıgımız Sorun Aşagıdaki Resimde Belirteyim. Karekter Sorunu Yaşıyoruz. Alt Link Alt Alan kategori Herhangi Bir Yere Tıkladıgımızda Yaşadıgımız Sorunun Resmini Alta Yüklüyorum.

Yaşadıgım Sorun 3 Devam Resim (PNG):

Şimdiden XENTR Ekibine Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Siz Hosting veya Sunucu Değişikliğimi Yaptınız .

Teşekkürler Hoşbuldum , Hayır Hocam Herhangi Bir Degişiklik Söz Konusu Degil. 2 Yıldır ZirveShell Sunucusunda Barındırılmakta Olan Bir Forum

Teşekkürler Hoşbuldum , Hayır Hocam Herhangi Bir Degişiklik Söz Konusu Degil. 2 Yıldır ZirveShell Sunucusunda Barındırılmakta Olan Bir Forum

htaccess den https yönlendirmeni yapın hocam ilk olarak bu . 2 nci olarak bana bir kullanıcı iletin bakalım kardeşim

DostHosting Hocam Extradanda Foruma Giriş Ve Cıkış Yapamıyoruz. HTTPS Olarak Giriş Yaptıgımda Foruma Üye Ve Şifreyi Giriyorum Bu Alana Atıyor

Alan Resmi :

Sonra Ana Sayfaya Geri Gönderiyor Foruma Giriş Yapmıyor.

DostHosting Hocam Özelinize Kullanıcı Bilgilerini Gönderiyorum. İlginizden Ötürüde Teşekkür Ediyorum. htaccess ile httpsye yönlendirmeyide Yapıyorum Hocam Şimdi Cpanelden.

DostHosting Hocam htaccess İle HTTPS Yönlendirmesinde Kullanacagım Kod Dogrulugunu Tegit Etmek Adına Buraya Bırakıyorum Dogru Veyatta Yanlış İse FTPden taccess Dosyasına Eklemem Gereken Kodu Gönderirseniz Bana Sevinirim.

Htaccess İle HTTPS Yönlendirmesinde Gerekli Olan Kod :
Kod:

DostHosting Hocam Büyük İhtimalle css,js,jpg,png Uzantıları Bir Cogu HTTP olarak kaldıgından Ötürüde Bizde Degişiklik Olmamış Olabilir Ama ?

Sorun Komple Ortadan Kalkmıştır. Forum Güncel Durumdadır @DostHosting Zaman Ayırıp İlgilendigin İçin Teşekkür Ederim Emegine Saglık Hocam Allah Razı Olsun
Sorununuzun çözülmüş olmasına sevindim. DostHosting'e teşekkürler. Konuyu burada kapatıyorum. Lakin burası XenForo platformudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri