Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Vbulletin Global.php 104 Satır Sorunu (AdminCP Giriş Yaparken Hata)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Previous thread
Next thread

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Selamın Aleyküm Öncelikle Keyifli Forumlar Dilerim XENTR Ekibinede Başarılar. Burdan Önce Birçok Yerde İmzalarını Atmış Olan Kişileri Tekrar Burda Görmenin Verdigi Haz Başka Oluyor.

Bildiri:Normalde Vbulletin Destegi Verilmedigini Biliyorum Sadece MySims3k Yılmaz Abinin Yogunlugundan Ötürü Konuyu Buraya Taşımaya Karar Verdim Ve Yılmaz Abiye Danıştıgımda Herhangi Bir Sorun Arz Etmeyecegini Beyan Ettiginden Ötürü Yaşamış Oldugum Sorunu Ve Sıkıntıyı Burada paylaşmak İstiyorum. Biliyorumki Bu Sıkıntıdan Beni Arındıracak Tecrubeli Arkadaşların Oldugunu Canı Gönülden Biliyorum.. Şimdiden Herkeze Teşekkürler.

Yaşadıgım Sorun: AdminCPye Giriş Yapmak İstiyorum Kullanıcı Adı Alanı Ve Şifre Paneli Geliyor Bilgileri Doldurduktan Sonra Giriş Butonuna Bastıgımda Bu Sorunla Karşılaşıyorum.

Yaşadıgım Sorun Resimi (PNG) : sorun1.png

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Yaşadıgım Sorun 2: Http Şeklinde Foruma Giriş Yapıldıgında Bu Şekilde Cıkıyor Görüntü.
Yaiadığım Sorun 2 Resim (PNG): sorun2.png

Yaşadıgım Sorun 3:
Https Olarak Giriş Yapıldıgında İse Foruma Herhangi Bir Sıkıntı Normalde Görülmüyor. Resimdede Örnekliyeyim.
Yaşadıgım Sorun 3 Resim (PNG): sorun3.png

Yaşadıgım Sorun 3 Devamı: Evet Yukarıdada Görüldügü Üzere Forumda Herhangi Bir Sıkıntı Görünmüyor Gibi Duruyor Ama Alt Alan Adlarına Tıkladıgımızda Karşılaştıgımız Sorun Aşagıdaki Resimde Belirteyim. Karekter Sorunu Yaşıyoruz. Alt Link Alt Alan kategori Herhangi Bir Yere Tıkladıgımızda Yaşadıgımız Sorunun Resmini Alta Yüklüyorum.

Yaşadıgım Sorun 3 Devam Resim (PNG):sorun4.png
sorun5.png
sorun6.png

Şimdiden XENTR Ekibine Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Teşekkürler Hoşbuldum , Hayır Hocam Herhangi Bir Degişiklik Söz Konusu Degil. 2 Yıldır ZirveShell Sunucusunda Barındırılmakta Olan Bir Forum

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

@DostHosting Hocam Extradanda Foruma Giriş Ve Cıkış Yapamıyoruz. HTTPS Olarak Giriş Yaptıgımda Foruma Üye Ve Şifreyi Giriyorum Bu Alana Atıyor

Alan Resmi : sorun7.png

Sonra Ana Sayfaya Geri Gönderiyor Foruma Giriş Yapmıyor.

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

@DostHosting Hocam Özelinize Kullanıcı Bilgilerini Gönderiyorum. İlginizden Ötürüde Teşekkür Ediyorum. htaccess ile httpsye yönlendirmeyide Yapıyorum Hocam Şimdi Cpanelden.

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

@DostHosting Hocam htaccess İle HTTPS Yönlendirmesinde Kullanacagım Kod Dogrulugunu Tegit Etmek Adına Buraya Bırakıyorum Dogru Veyatta Yanlış İse FTPden taccess Dosyasına Eklemem Gereken Kodu Gönderirseniz Bana Sevinirim.

Htaccess İle HTTPS Yönlendirmesinde Gerekli Olan Kod :
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

sorun9.png

@DostHosting Hocam Kodu Eklememe Ragmen Herhangi Bir Degişiklik Söz Konusu Olmamıştır. Bilginize.

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

@DostHosting Hocam Büyük İhtimalle css,js,jpg,png Uzantıları Bir Cogu HTTP olarak kaldıgından Ötürüde Bizde Degişiklik Olmamış Olabilir Ama ?

Macera

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi

İtibar Puanı:

Sorun Komple Ortadan Kalkmıştır. Forum Güncel Durumdadır @DostHosting Zaman Ayırıp İlgilendigin İçin Teşekkür Ederim Emegine Saglık Hocam Allah Razı Olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks