Yardım Spam üyelikler nedir nasıl silinir?

Yardım Spam üyelikler nedir nasıl silinir?
6
2K

Zombeyi

Active member

3,096 üyem istatistiklerde gözüküyor.
3,223 üyem var, sanırım bu spam clean olarak işaretlediklerim kalan üye sayısı.

bu üyelikleri komple nasıl silebilirim veya yasaklayabilirim sürekli üye oluyorlar.

Zombeyi kardeşim aşağıda vermiş olduğum linkten gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsin.

Zombeyi kardeşim aşağıda vermiş olduğum linkten gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsin.

Sağ olun hocam konuda anlatılanları yaptım fakat şimdi bir sorunum daha kaldı, üye sayısı istatistilerde 3,099 olarak gözüküyor ama panelde 3,226
Tüm hesapların emaillerini onayladım, ama böyle bir sorun var.

Paylaşmış olduğum linkte XDinc hocam %100 spam üyelikleri engelleyemezsiniz demiyor. Bir nebzede olsa önlem almış oluyoruz. Aslında bunun kontrollerini manul olarak kendin sağlarsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Paylaşmış olduğum linkte XDinc hocam %100 spam üyelikleri engelleyemezsiniz demiyor. Bir nebzede olsa önlem almış oluyoruz. Aslında bunun kontrollerini manul olarak kendin sağlarsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
Hocam engelleme değil istatistiklerde gözükmüyor diyorum, acaba gözükmeyenler spam üyelikler mi onu çözmeye çalışıyorum.

Hocam engelleme değil istatistiklerde gözükmüyor diyorum, acaba gözükmeyenler spam üyelikler mi onu çözmeye çalışıyorum.

Admin panelinden >> Araçlar ve Bakım >> Zamanlanmış Görevler kısmında Üye İstatistikleri önbellekini yeniden oluştur çalıştırın.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Admin panelinden >> Araçlar ve Bakım >> Zamanlanmış Görevler kısmında Üye İstatistikleri önbellekini yeniden oluştur çalıştırın.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Bunu da yaptım hocam sağ olun, ek olarak tüm kullanıcıları SQL ile eposta onaylı hale de getirdim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri