Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Zombeyi

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye

İtibar Puanı:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

3,096 üyem istatistiklerde gözüküyor.
3,223 üyem var, sanırım bu spam clean olarak işaretlediklerim kalan üye sayısı.

bu üyelikleri komple nasıl silebilirim veya yasaklayabilirim sürekli üye oluyorlar.

RemziToker

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Web Sitesi
miui.gen.tr

İtibar Puanı:

@Zombeyi kardeşim aşağıda vermiş olduğum linkten gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsin.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Zombeyi

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye

İtibar Puanı:

@Zombeyi kardeşim aşağıda vermiş olduğum linkten gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsin.

Sağ olun hocam konuda anlatılanları yaptım fakat şimdi bir sorunum daha kaldı, üye sayısı istatistilerde 3,099 olarak gözüküyor ama panelde 3,226
Tüm hesapların emaillerini onayladım, ama böyle bir sorun var.

RemziToker

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Web Sitesi
miui.gen.tr

İtibar Puanı:

Paylaşmış olduğum linkte @Ovunc Dinc hocam %100 spam üyelikleri engelleyemezsiniz demiyor. Bir nebzede olsa önlem almış oluyoruz. Aslında bunun kontrollerini manul olarak kendin sağlarsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Zombeyi

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye

İtibar Puanı:

Paylaşmış olduğum linkte @Ovunc Dinc hocam %100 spam üyelikleri engelleyemezsiniz demiyor. Bir nebzede olsa önlem almış oluyoruz. Aslında bunun kontrollerini manul olarak kendin sağlarsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
Hocam engelleme değil istatistiklerde gözükmüyor diyorum, acaba gözükmeyenler spam üyelikler mi onu çözmeye çalışıyorum.

RemziToker

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Web Sitesi
miui.gen.tr

İtibar Puanı:

Hocam engelleme değil istatistiklerde gözükmüyor diyorum, acaba gözükmeyenler spam üyelikler mi onu çözmeye çalışıyorum.

Admin panelinden >> Araçlar ve Bakım >> Zamanlanmış Görevler kısmında Üye İstatistikleri önbellekini yeniden oluştur çalıştırın.

Screenshot_3.png

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8