Yardım Sitedeki konuları ve kullanıcıları yeni siteye aktarma

Yardım Sitedeki konuları ve kullanıcıları yeni siteye aktarma
23
4K

robotikforum

Banned
XDinc abim siteyi satın alıp bugün taşıyacağım nasipse sadece konuları ve kullanıcıları konuların tek tek google gibi getir yapmak mantıklı olur? Veya tek tek 301 yönlendirme. XF içe aktarım uygulaması tüm db yi alıyor sanırım ben sadece kullanıcıları ve konuları aktarmak istiyorum ne yapmam gerekiyor yani. Db den kendim mi aktaracağım ayrıca db den aktaracak sam hangi db de konular ve kullanıcılar ki bunların etiketleri vs vs si de var baya zorlu ve sıkıntılı bir iş gibi duruyor. XF içe aktarayıcı kullandığımda ayarlarım bozulur mu bozulmaz ise onunla yaparım müsait olabilecekseniz akşam bu konuda hizmet sağlayabilir misiniz?

XDinc abim siteyi satın alıp bugün taşıyacağım nasipse sadece konuları ve kullanıcıları konuların tek tek google gibi getir yapmak mantıklı olur? Veya tek tek 301 yönlendirme. XF içe aktarım uygulaması tüm db yi alıyor sanırım ben sadece kullanıcıları ve konuları aktarmak istiyorum ne yapmam gerekiyor yani. Db den kendim mi aktaracağım ayrıca db den aktaracak sam hangi db de konular ve kullanıcılar ki bunların etiketleri vs vs si de var baya zorlu ve sıkıntılı bir iş gibi duruyor. XF içe aktarayıcı kullandığımda ayarlarım bozulur mu bozulmaz ise onunla yaparım müsait olabilecekseniz akşam bu konuda hizmet sağlayabilir misiniz?
Bu uygulamanın site domain değişikliği mantığından farkı yoktur. Google'da domain değiştirme ve google ayarları diye arama yaparsanız detaylı kaynaklar bulabilirsiniz. SEO açısından doğru yönlendirmeler çok çok önem arz ediyor. "Verify 301" :cool:

Anladım plesk panelde nasıl oluyor bu? iki tane var extarnal internal external ne oluyor anladım klasör isminin yolunu giriyorumuşuz internal a diğeri ne oluyor?

Alanları doldurup devam et dediğimde böyle bol kırmızılı bir uyarı aldım :D
"open_basedir" hataları genelde web adresinizin ana dizini dışında bir alana erişmek istediğinizde aldığınız bir hatadır. Yolu yanlış yazıyor olabilirsiniz büyük ihtimalle.

Evet şuan öyle ekledim external data yı soruyorum ana dizinde böyle bir klasör yok data klasörü olabilir mi?

Yok o değil buraya kendi sitemin bilgilerini mi yazmam gerek yani şuan kurulu olan ve aktarımı üstüne yapacağım sitenin yoksa aktaracağım sitenin bilgilerinimi robotikforum.net adresine arduinox.com da ki verileri aktaracağım.

Evet şuan bağlandım ama kendi siteminkine bağlandım ya amma meşakatli işmiş bir tane böyle anlatımlı konuda bulamadım o kadar baktım. Ama şimdi çözdüm gibi sanırım önce arduinox üzerinden aktaracağım verileri seçicem sonra robotikforuma gelip verileri aktarıcam

Evet şuan bağlandım ama kendi siteminkine bağlandım ya amma meşakatli işmiş bir tane böyle anlatımlı konuda bulamadım o kadar baktım. Ama şimdi çözdüm gibi sanırım önce arduinox üzerinden aktaracağım verileri seçicem sonra robotikforuma gelip verileri aktarıcam
bende tam bunu yazıyordum. Bu arada importer işlemi işin daha başı... Kolay gelsin.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri