Yardım Sitedeki konuları ve kullanıcıları yeni siteye aktarma

Yardım Sitedeki konuları ve kullanıcıları yeni siteye aktarma
23
4K

robotikforum

Banned
XDinc abim siteyi satın alıp bugün taşıyacağım nasipse sadece konuları ve kullanıcıları konuların tek tek google gibi getir yapmak mantıklı olur? Veya tek tek 301 yönlendirme. XF içe aktarım uygulaması tüm db yi alıyor sanırım ben sadece kullanıcıları ve konuları aktarmak istiyorum ne yapmam gerekiyor yani. Db den kendim mi aktaracağım ayrıca db den aktaracak sam hangi db de konular ve kullanıcılar ki bunların etiketleri vs vs si de var baya zorlu ve sıkıntılı bir iş gibi duruyor. XF içe aktarayıcı kullandığımda ayarlarım bozulur mu bozulmaz ise onunla yaparım müsait olabilecekseniz akşam bu konuda hizmet sağlayabilir misiniz?

Evet şuan bağlandım ama kendi siteminkine bağlandım ya amma meşakatli işmiş bir tane böyle anlatımlı konuda bulamadım o kadar baktım. Ama şimdi çözdüm gibi sanırım önce arduinox üzerinden aktaracağım verileri seçicem sonra robotikforuma gelip verileri aktarıcam

Alt tarafı bir forum path dizinini doğru yazacaksınız.
Hangi alanda ise, gerisini zaten sistem kendi kendine yapıyor.

Bir çok geçiş konusu açtık hepsinde yazıyor bu aşamalar arama sistemini kullansan bulacaksın.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Aşağıda yer alan şekilde dolduracaksın.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Forum dizinini öğrenebilmen içinde ekteki dosyayı .zip ten çıkar ana dizine at. URL'ye git belirle.

Ekli dosyalar

• path.zip
    229 bayt · Görüntüleme: 2
XDinc Kunteper abilerim benim sorunumu anlamadınız siz. Bozdum zaten yedekler vs anca toparladım. Diyorum ki şimdi bu içe aktarma aracına girip aktaracağım sitenin db bilgilerini girdiğimde bağlanmıyor. Yani başka siteye bağlanmıyor sanırım verileri aynı domain üzerine yüklemem lazım nasıl yapacağım bunu diyorum işte. Ne olacak nasıl olacak şuan ben arduinox.com adresinde ki verileri robotikforum.net adresine aktarıcam ve robotikforum.net adresinde ki xf de içe aktarıcıya arduinox.com adresinin db bilgilerini girince Screenshot bu hatayı alıyorum. Sadece kendi bilgilerini girince bağlanabildim. Benim sorduğum şey bu.

arduinox.com adresinde ki verileri robotikforum.net
Ya amma uğraşmışsınız aslında yapmanız gereken işlem o kadar basit ki robotikforum ' da içe aktarma işlemini başlatacaksınız. Gelen ekrana arduinox forumunuzun veritabanı kullanıcı adı ve şifresini girerek doğru bir şekilde data ve internal_data yollarını girmeniz gerekir. Sonra işlem başlatılacaktır.

Yok eğer yapmakta halen zorlanıyorsanız destek talebi üzerinden bilgilerinizi iletin bakalım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri