Bilgi Proxy ve VPN ile Girişler Hakkında Bilgilendirme!

Bilgi Proxy ve VPN ile Girişler Hakkında Bilgilendirme!
4
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Değerli XenTR.Net sakinleri

Bildiğiniz üzere daha önce kayıt aşamasında Proxy ve VPN kullanarak kayıt olma işlemlerini kısıtlamıştık. Nedenleri konusuna şu aşamada girmek istemiyorum. Bunun bir çok sebebi ve nedenleri vardır.

Yapılan çalışmaları şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Daha önceden olduğu gibi Proxy yada VPN aracılığıyla siteye kayıtlar mümkün değildir.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girilmiş dahi olsa kaynaklar alanına erişim kısıtlanmıştır.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girilmiş dahi olsa herhangi bir kaynağı indirme izni dahi olsa indirilemeyecektir.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girişlerde tarafımızca belirlenen forumlar dışında hiç bir foruma erişim söz konusu değildir.
Açıkça yapılan işlem şudur. Her birey kendi IP'si üzerinden giriş yapmak durumundadır. Başka IP'ler veya başka şekilde girişlere müsaade edilmemektedir.

Ekip olarak böyle bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Tüm ekip arkadaşlarıma Teşekkürü bir borç bilirim.

Bu konuda tüm Forum üyelerini bilgilendirmek istiyoruz.

Saygılar.

XenTR.Net Ekibi...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
XenTR bilgilendirme için teşekkürler.

Ben de sitemde VPN kullanımının önüne geçmek istiyorum. Eklentisi çıkarsa takipteyim.

what I do not understand I do not use proxy or anything like that and it appears to me that I use proxy I do not understand anything at all

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri