Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Proxy ve VPN ile Girişler Hakkında Bilgilendirme!

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,721
Website
xentr.net
Değerli XenTR.Net sakinleri

Bildiğiniz üzere daha önce kayıt aşamasında Proxy ve VPN kullanarak kayıt olma işlemlerini kısıtlamıştık. Nedenleri konusuna şu aşamada girmek istemiyorum. Bunun bir çok sebebi ve nedenleri vardır.

Yapılan çalışmaları şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Daha önceden olduğu gibi Proxy yada VPN aracılığıyla siteye kayıtlar mümkün değildir.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girilmiş dahi olsa kaynaklar alanına erişim kısıtlanmıştır.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girilmiş dahi olsa herhangi bir kaynağı indirme izni dahi olsa indirilemeyecektir.
  • Proxy yada VPN aracılığı ile siteye girişlerde tarafımızca belirlenen forumlar dışında hiç bir foruma erişim söz konusu değildir.
Açıkça yapılan işlem şudur. Her birey kendi IP'si üzerinden giriş yapmak durumundadır. Başka IP'ler veya başka şekilde girişlere müsaade edilmemektedir.

Ekip olarak böyle bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Tüm ekip arkadaşlarıma Teşekkürü bir borç bilirim.

Bu konuda tüm Forum üyelerini bilgilendirmek istiyoruz.

Saygılar.

XenTR.Net Ekibi...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
2,962
Website
xentr.net
XenTR bilgilendirme için teşekkürler.

oktay

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Reaction score
12
Ben de sitemde VPN kullanımının önüne geçmek istiyorum. Eklentisi çıkarsa takipteyim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8