Duyuru Özel mesaj ile eklenti vs istemek hakkında bilgilendirme!

Duyuru Özel mesaj ile eklenti vs istemek hakkında bilgilendirme!
3
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Herkese merhaba arkadaşlar;

Bu konuyu açmak istemezdim ancak bazı arkadaşlar var ki onlar için ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Bu konuda daha önce Sayın XDinc kardeşimiz bir konu açmıştı ama ben yinelemek istiyorum.

Konu şurada yer almakta. Burada htsumer kullanıcımız bizim hem eklenti hemde tema bazında yapmış olduğumuz [XTR] Hızlı Erişim Blokları eklentisini soruyor ve kendisine bende açmış olduğu konu altında cevabı veriyorum. Buraya kadar herşey normal. Gel gelelim özel mesaj ile caca120 adlı üyenin yaptığına.

Sanıyor musun sen hem biz eklenti geliştiren bir ekip olacağız hemde her atılan adımı izleyecek görecek bir eklentimiz olmayacak. Üstelik bunu bizim sitede alenen yapacaksın. Peh peh peh...

Arkadaşlar ben böyle bir şey ne gördüm ne duydum. Nasıl bir zihniyete sahip birisi ki bizim mağaza alanında satmış olduğumuz bir ürünü htsumer kullanıcımıza parayla 50TL'ye satmaya kalkıyor.

İşte ispatı:
1.png

Mesaj içeriği:

2.png

Aslında biz lisans doğrulama işini bu tür insanlar için istemekteydik sanırım bize hak verirsiniz.

Ayrıca başka bir konuda arkadaşın konusuna bugün yardımcı olmuşuz.

Yardım talep ettiği konu
Kullanım tekniği - Ziyaretçilere resimli kayıt ol mesajı nasıl gösterilir?

Bende kendisi için düzenleme yaparak konusuna yardımcı oldum.

Bu konuda diyebilecek gerçekten bir şey bulamıyorum. Söyleyin bu tür kişilere ne yapmak lazım?...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
Lisansız kullanımı açmak katılımın artması için iyi, kendisi ispatlayamamış kişilerin saygısızca hareketlerini getirmesi nedeniyle kötü bir durum. Açıkcası çözümü varmı tartışılır bir durum...

Evet ne yazık ki haklısınız. Ama sonra millet olarak hep diyoruz ki biz neden gelişemiyoruz biz neden yabancılar gibi olamıyoruz diye. İşte bu ruha sahip insanlar olduğu müddetçe bunu yaşamaya devam edeceğiz. Yazık gerçekten yazık böylesi bir arayışın içerisinde olan insanlara. Açıkçası üzülmedim değil. Kendimiz için değil kendisi için üzülüyorum. Ne vakte kadar bu tür arayışlar ile yaşamaya devam edecekler diye.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri