Özel Konuşma Sorunu

Özel Konuşma Sorunu
5
2K

montezuma

Licenced
Merhaba,
Bugün farkettiğim bir sorunun çözümünü bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir üyeye özel mesaj göndermek istediğim zaman yeni konuşma başlat tıkladığımda gelen "Özel konuşmalar" sayfasında, "konuşma başlat" butonuna tıkladığımda mesaj penceresi açılmıyor ve direk olarak yine ""Özel konuşmalar" sayfasına atıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kullanıcı grupları izinleri / Administrator izinlerini kontrol ettiğimde izinlerin açık olduğunu teyit ettim.
Şimdiden teşekkürler,

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Merhaba,
Bugün farkettiğim bir sorunun çözümünü bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir üyeye özel mesaj göndermek istediğim zaman yeni konuşma başlat tıkladığımda gelen "Özel konuşmalar" sayfasında, "konuşma başlat" butonuna tıkladığımda mesaj penceresi açılmıyor ve direk olarak yine ""Özel konuşmalar" sayfasına atıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kullanıcı grupları izinleri / Administrator izinlerini kontrol ettiğimde izinlerin açık olduğunu teyit ettim.
Şimdiden teşekkürler,

Belki o kullanıcı özel mesaj almayı reddetmiştir. Göremediğimiz için buna bu şekilde yorum yapmak zor bu alana etki eden rota filtreniz varsa kontrol edin.
En kötü senaryo tüm eklentileri devre dışı bırakarak bir deneyin.

Belki o kullanıcı özel mesaj almayı reddetmiştir. Göremediğimiz için buna bu şekilde yorum yapmak zor bu alana etki eden rota filtreniz varsa kontrol edin.
En kötü senaryo tüm eklentileri devre dışı bırakarak bir deneyin.
XDinc çok teşekkür ederim. Rota filtlerinde sorun varmış. Aşağıdaki gibi yeniden düzenleyince sorun düzeldi:
conversations/ -> konusmalar/
conversations/add -> konusmalar/ekle

Son düzenleme:
XDinc çok teşekkür ederim. Rota filtlerinde sorun varmış. Yeniden düzenleyince sorun düzeldi:
conversations/ -> konusmalar/
conversations/add -> konusmalar/ekle

Yanlış hatırlamıyorsam eski siteden hatırlıyorum gibi seni ama emin de değilim kardeşim.

Kesinlikle. xenforotr'den beri takipteyim. Bir çok sorunuma çözüm buluyorsunuz.

Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için artık profesyonel bir ekibimiz var umarım herkes için faydalı oluruz.
Saygılar.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri