Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Özel Konuşma Sorunu

montezuma

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
osxinfo.net
Üye ID
288

İtibar Puanı:

Merhaba,
Bugün farkettiğim bir sorunun çözümünü bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir üyeye özel mesaj göndermek istediğim zaman yeni konuşma başlat tıkladığımda gelen "Özel konuşmalar" sayfasında, "konuşma başlat" butonuna tıkladığımda mesaj penceresi açılmıyor ve direk olarak yine ""Özel konuşmalar" sayfasına atıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kullanıcı grupları izinleri / Administrator izinlerini kontrol ettiğimde izinlerin açık olduğunu teyit ettim.
Şimdiden teşekkürler,

Son düzenleme:

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Merhaba,
Bugün farkettiğim bir sorunun çözümünü bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir üyeye özel mesaj göndermek istediğim zaman yeni konuşma başlat tıkladığımda gelen "Özel konuşmalar" sayfasında, "konuşma başlat" butonuna tıkladığımda mesaj penceresi açılmıyor ve direk olarak yine ""Özel konuşmalar" sayfasına atıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kullanıcı grupları izinleri / Administrator izinlerini kontrol ettiğimde izinlerin açık olduğunu teyit ettim.
Şimdiden teşekkürler,
Belki o kullanıcı özel mesaj almayı reddetmiştir. Göremediğimiz için buna bu şekilde yorum yapmak zor bu alana etki eden rota filtreniz varsa kontrol edin.
En kötü senaryo tüm eklentileri devre dışı bırakarak bir deneyin.

montezuma

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
osxinfo.net
Üye ID
288

İtibar Puanı:

Belki o kullanıcı özel mesaj almayı reddetmiştir. Göremediğimiz için buna bu şekilde yorum yapmak zor bu alana etki eden rota filtreniz varsa kontrol edin.
En kötü senaryo tüm eklentileri devre dışı bırakarak bir deneyin.
@Ovunc Dinc çok teşekkür ederim. Rota filtlerinde sorun varmış. Aşağıdaki gibi yeniden düzenleyince sorun düzeldi:
conversations/ -> konusmalar/
conversations/add -> konusmalar/ekle

Son düzenleme:

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

@Ovunc Dinc çok teşekkür ederim. Rota filtlerinde sorun varmış. Yeniden düzenleyince sorun düzeldi:
conversations/ -> konusmalar/
conversations/add -> konusmalar/ekle
Yanlış hatırlamıyorsam eski siteden hatırlıyorum gibi seni ama emin de değilim kardeşim.

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Kesinlikle. xenforotr'den beri takipteyim. Bir çok sorunuma çözüm buluyorsunuz.
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için artık profesyonel bir ekibimiz var umarım herkes için faydalı oluruz.
Saygılar.