Yanıtlandı Mesaj Yazsın Fakat Konu Açamasın

Yanıtlandı Mesaj Yazsın Fakat Konu Açamasın

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

Bir üye herhangi bir forumda ki konuya mesaj yazabilsin fakat konu açacağı zaman moderatör onayına düşsün böyle bir şey yok sanırım hali hazırda, olmamasının sebebi yapılamıcak olması mı bilemiyorum ama harika iş görecek bir eklenti olurdu yada XF de bunun olması gerekirdi

Selamlar ;

Bir üye herhangi bir forumda ki konuya mesaj yazabilsin fakat konu açacağı zaman moderatör onayına düşsün böyle bir şey yok sanırım hali hazırda, olmamasının sebebi yapılamıcak olması mı bilemiyorum ama harika iş görecek bir eklenti olurdu yada XF de bunun olması gerekirdi
Xenforo Core yapısında böyle bir şey zaten mevcut forum bazlı açılan konular onaya düşüyor ve moderator onaylanınca konu yayınlanıyor.

Konu açınca oynaya düşüyor evet ben ondan bahsetmiyorum fakat. X kullanıcısı konu açtığında onaya düşüyor doğru ama bu yazılan mesaj içinde geçerli oluyor. Mesaj yazarken mod onayına düşmesin diyorum ben sadece konu açarken düşsün

Konu açınca oynaya düşüyor evet ben ondan bahsetmiyorum fakat. X kullanıcısı konu açtığında onaya düşüyor doğru ama bu yazılan mesaj içinde geçerli oluyor. Mesaj yazarken mod onayına düşmesin diyorum ben sadece konu açarken düşsün

hasannakyuz arkadaşım bunu kontrol edelim sonra detaylı cevap verelim dilersen. Eğer çok acil değilse.

HytaleTurkiye createAction post veya message için ayrı değil miydi? :)

Yeni forum oluştururken ya da varolan bir forumu düzenlerken gelişmiş ayarlar da ikisi ayrı seçenek olarak bulunuyor.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Çok pardon hiç dikkati mi çekmedi o bölüm valla gereksiz bir konu oldu kusura bakmayın

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri