• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Yanıtlandı Mesaj Yazsın Fakat Konu Açamasın

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Selamlar ;

Bir üye herhangi bir forumda ki konuya mesaj yazabilsin fakat konu açacağı zaman moderatör onayına düşsün böyle bir şey yok sanırım hali hazırda, olmamasının sebebi yapılamıcak olması mı bilemiyorum ama harika iş görecek bir eklenti olurdu yada XF de bunun olması gerekirdi

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Selamlar ;

Bir üye herhangi bir forumda ki konuya mesaj yazabilsin fakat konu açacağı zaman moderatör onayına düşsün böyle bir şey yok sanırım hali hazırda, olmamasının sebebi yapılamıcak olması mı bilemiyorum ama harika iş görecek bir eklenti olurdu yada XF de bunun olması gerekirdi
Xenforo Core yapısında böyle bir şey zaten mevcut forum bazlı açılan konular onaya düşüyor ve moderator onaylanınca konu yayınlanıyor.

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Konu açınca oynaya düşüyor evet ben ondan bahsetmiyorum fakat. X kullanıcısı konu açtığında onaya düşüyor doğru ama bu yazılan mesaj içinde geçerli oluyor. Mesaj yazarken mod onayına düşmesin diyorum ben sadece konu açarken düşsün

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Konu açınca oynaya düşüyor evet ben ondan bahsetmiyorum fakat. X kullanıcısı konu açtığında onaya düşüyor doğru ama bu yazılan mesaj içinde geçerli oluyor. Mesaj yazarken mod onayına düşmesin diyorum ben sadece konu açarken düşsün

hasannakyuz arkadaşım bunu kontrol edelim sonra detaylı cevap verelim dilersen. Eğer çok acil değilse.

HytaleTurkiye createAction post veya message için ayrı değil miydi? :)

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Yeni forum oluştururken ya da varolan bir forumu düzenlerken gelişmiş ayarlar da ikisi ayrı seçenek olarak bulunuyor.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:

hasannakyuz

Active member
Customer
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Çok pardon hiç dikkati mi çekmedi o bölüm valla gereksiz bir konu oldu kusura bakmayın