Merhaba arkadaşlar herkese selamlar

Merhaba arkadaşlar herkese selamlar
49
8K

ERSAN.NET

Licenced
SMS Confirmed
Xenforo lisansını dün almış bulunduğumdan kaynaklı forumlara üye oldum :) çok foruma üye oldum :D ancak seçimimi yaptığımı düşünüyorum. Seçimimi yapmamda yardımcı olan XDinc 'e teşekkür ederek herkese s.a.
O sebeple kendimi tanıtayım. Ben Ersan Karavelioğlu, 18 Nisan 1983 Adana Ceyhan doğumluyum. 7 Yaşında bir kızım var. Şendullar genel başkanıyım. Yani bildiğiniz dulum.
Bunun haricinde teleport zamanlarından geliyorum. İnternet forumlarında eski kullanıcı adım HititAjans :)
Bunun haricinde açıkta birşey kalmaması için secere ve detaylar
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Xenforo lisansını dün almış bulunduğumdan kaynaklı forumlara üye oldum :) çok foruma üye oldum :D ancak seçimimi yaptığımı düşünüyorum. Seçimimi yapmamda yardımcı olan XDinc 'e teşekkür ederek herkese s.a.
O sebeple kendimi tanıtayım. Ben Ersan Karavelioğlu, 18 Nisan 1983 Adana Ceyhan doğumluyum. 7 Yaşında bir kızım var. Şendullar genel başkanıyım. Yani bildiğiniz dulum.
Bunun haricinde teleport zamanlarından geliyorum. İnternet forumlarında eski kullanıcı adım HititAjans :)
Bunun haricinde açıkta birşey kalmaması için secere ve detaylar Hakkımda

Ersan Bey aramıza hoş geldiniz.
İçten, samimi yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

Bizim ufaklıkta 7 yaşında ömürleri uzun olsun inşallah. Teşekküre gelince ben isteyerek cevap yazıyorum buna inanın.
Sonuç olarak birine destek olabilmek karşılaştığı sıkıntılarda yardımcı olmak güzel bir duygu bizim gayemiz herkes adına doğru olanı yapabilmek.
Foruma hoş geldiniz kalıcı olmanız dileğiyle iyi forumlar :)

Biraz süreyi arttırmamız gerekiyor patron :) kafe işlerini bilirim daha önce nargile kafe açmıştık üfürüyorduk :) gelsin çaylar :D

Sayın Ersan bey;
Öncelikle topluluğumuza hoş geldiniz diyorum. Umarım burada olmaktan keyif alırsınız. Bizler burada elimizden geldiğince tüm üyelerimizin sorunlarına yardımcı olmaya çalışan bir ekibiz. Umarız sizinde yaşamış olduğunuz sorunlar konusunda yardımcı olabiliriz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

Sayın Ersan bey;
Öncelikle topluluğumuza hoş geldiniz diyorum. Umarım burada olmaktan keyif alırsınız. Bizler burada elimizden geldiğince tüm üyelerimizin sorunlarına yardımcı olmaya çalışan bir ekibiz. Umarız sizinde yaşamış olduğunuz sorunlar konusunda yardımcı olabiliriz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...
çok teşekkür ediyorum oldukça beğendim siteyi. Hemşerilerim de varmış. F5 çekenlerdenim :) arabada elfreni, webde f5 ciyim :) bugünden sonra xentr.net 'in hiti artmak zorunda :)

Askerlik bittikten sonra anlamıştım Amasya'nın komutanları ile usta birliği komutanları arasındaki fark Ferrari Amasya, Murat 131 Gaziantep 5Nci Zırhlı Tugayı:D

Askerlik bittikten sonra anlamıştım Amasya'nın komutanları ile usta birliği komutanları arasındaki fark Ferrari Amasya, Murat 131 Gaziantep 5Nci Zırhlı Tugayı:D

Allah sağlık öncelikle versin hocam. Askerlik Gelip Geçici.Simdi Geriye Bakıp Gülüyoruz.En güzeli Hayatı öğretiyor.

Aynen askerlik problemi her erkeğin yapması gereken bir problem.
Ben asker'e ilk giren askerdim. Nobel ödülüm var. :D
1ncilik sorunum var, kütüğe adımı altın harflerle çakmazsam yaptım saymam :p

3cef2831-3792-6b2c-a49e-e1a0bfb1e938.jpg

Aynen düştüğü halde benim çevremde 1 ay içerisinde paralı askerlik yapacak arkadaşlarım var. Asker'de 460 çekerim ama internet'de 301'e karşıyım :D

Hayırlısı Efendim. Bende 404 karşıyım

bende 404 sevmem, sevenlerin çok olduğu dünyamızda kalıcı çözümleri severim. Yani anı yaşayacaksak adam gibi yaşayalım :) 301 404 bunlar kısadan dönerler :) biz uzun dönemciyiz:D

Hoşgeldiniz,
R10-net - HititAjans sizsiniz sanırım. :)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri