Merhaba arkadaşlar herkese selamlar

Merhaba arkadaşlar herkese selamlar
49
8K
Xenforo lisansını dün almış bulunduğumdan kaynaklı forumlara üye oldum :) çok foruma üye oldum :D ancak seçimimi yaptığımı düşünüyorum. Seçimimi yapmamda yardımcı olan XDinc 'e teşekkür ederek herkese s.a.
O sebeple kendimi tanıtayım. Ben Ersan Karavelioğlu, 18 Nisan 1983 Adana Ceyhan doğumluyum. 7 Yaşında bir kızım var. Şendullar genel başkanıyım. Yani bildiğiniz dulum.
Bunun haricinde teleport zamanlarından geliyorum. İnternet forumlarında eski kullanıcı adım HititAjans :)
Bunun haricinde açıkta birşey kalmaması için secere ve detaylar
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ersan Bey aramıza hoş geldiniz.
İçten, samimi yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

Bizim ufaklıkta 7 yaşında ömürleri uzun olsun inşallah. Teşekküre gelince ben isteyerek cevap yazıyorum buna inanın.
Sonuç olarak birine destek olabilmek karşılaştığı sıkıntılarda yardımcı olmak güzel bir duygu bizim gayemiz herkes adına doğru olanı yapabilmek.

Allah bağışlasın çok teşekkür ediyorum :) 03.09.2012 de doğdu bizim çocuk

çok teşekkürler bu arada beğen me bölümündeki ikonlardan bir tanesini değiştirebilir miyiz :D şu gülme işareti olsa ben çok kullanıyorum onuda :D dişleri olan gülme :D

Sota sendemi adanadansın wayy :D tombala 1nci kolon getir o çocuğu :D

Hahaha valla Osman abi sen şu domain işini ciddiye almalısın bence :D
Cıkma xenforo , Sunucuda bulduk mu. Mekan tamam.
haha.gif

Bizde ceyhan çocuğuyuz :D ceyhan lisesinden mezunuz. Ben lise bittikten sonra istanbul'a yerleşmiştim. ortalama 12 yıl felan istanbuldaydım. Sonra geldim ailemin yanına. :d DULUZ HACIm
Bır ayagımda Ceyhanda zaten, Ceyhanda calısıyorum.
hihi.gif

Gölovası , İncirlinin tam ortası...

Xenforo lisansını dün almış bulunduğumdan kaynaklı forumlara üye oldum :) çok foruma üye oldum :D ancak seçimimi yaptığımı düşünüyorum. Seçimimi yapmamda yardımcı olan XDinc 'e teşekkür ederek herkese s.a.
O sebeple kendimi tanıtayım. Ben Ersan Karavelioğlu, 18 Nisan 1983 Adana Ceyhan doğumluyum. 7 Yaşında bir kızım var. Şendullar genel başkanıyım. Yani bildiğiniz dulum.
Bunun haricinde teleport zamanlarından geliyorum. İnternet forumlarında eski kullanıcı adım HititAjans :)
Bunun haricinde açıkta birşey kalmaması için secere ve detaylar
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Aramıza hoşgeldiniz ?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri