Yardım Konu ön ekleri fa icon ekleme

Yardım Konu ön ekleri fa icon ekleme
5
2K

Zombeyi

Active member
Duyuru yazısını kaldırmak istiyorum sadece fa iconu kalsın istiyorum nasıl yaparım?

Olmuyorsa, duyuru yazan bölümü renkli ve bold yapmak istiyorum ama fa iconuna etki etmeden.
Şu an bold yapınca fa iconu da kalınlaşıyor.

Duyuru yazısı sizin prefix yani ön ekinizdir. Bunu kaldırmak diğer duyuru önekleklerinizi de kaldırabilir. Basitçe css ile şöyle kaldırın. Ama tavsiye etmem.
Sizin duyuru class yapınız duyuru2 olarak görünmektedir. İlgili alanda ikon göremediğim için de bu konuda bir yorum yapamıyorum.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Kalın ve yada renk yapısı için şurada yer alan konuyu inceleyiniz. Tabii prefix yapılarının kendi renk seçeneklerini de uygulayabilirsiniz. İyi bir css bilgisi ile özel alan seçerek kendinize özgü yapılar çıkarabilirsiniz.

Son düzenleme:
Duyuru yazısı sizin prefix yani ön ekinizdir. Bunu kaldırmak diğer duyuru önekleklerinizi de kaldırabilir. Basitçe css ile şöyle kaldırın. Ama tavsiye etmem.
Sizin duyuru class yapınız duyuru2 olarak görünmektedir. İlgili alanda ikon göremediğim için de bu konuda bir yorum yapamıyorum.
Kod:

Kalın ve yada renk yapısı için şurada yer alan konuyu inceleyiniz. Tabii prefix yapılarının kendi renk seçeneklerini de uygulayabilirsiniz. İyi bir css bilgisi ile özel alan seçerek kendinize özgü yapılar çıkarabilirsiniz.

yazı gitmedi halen duruyor.

Açmış olduğunuz konuda ön ek istemiyorsanız o konuda prefix seçmezsiniz. Özel prefix yapısı ile ilgili olarak yukarıda bir link verdim. Buradan örnek alabilirsiniz.

Sayın Zombeyi prefix (ön ekini) kaldırmak için o konuya giriniz ve aşağıdaki resimde olduğu gibi yapınız. Prefix kalkacaktır. Umarım doğru anlıyorumdur sizin talebinizi.

Sonra kaydet demeniz yeterli olacaktır.

Çözüm
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri