Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Konu ön ekleri fa icon ekleme

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Duyuru yazısını kaldırmak istiyorum sadece fa iconu kalsın istiyorum nasıl yaparım?

Olmuyorsa, duyuru yazan bölümü renkli ve bold yapmak istiyorum ama fa iconuna etki etmeden.
Şu an bold yapınca fa iconu da kalınlaşıyor.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Duyuru yazısı sizin prefix yani ön ekinizdir. Bunu kaldırmak diğer duyuru önekleklerinizi de kaldırabilir. Basitçe css ile şöyle kaldırın. Ama tavsiye etmem.
Sizin duyuru class yapınız duyuru2 olarak görünmektedir. İlgili alanda ikon göremediğim için de bu konuda bir yorum yapamıyorum.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Kalın ve yada renk yapısı için şurada yer alan konuyu inceleyiniz. Tabii prefix yapılarının kendi renk seçeneklerini de uygulayabilirsiniz. İyi bir css bilgisi ile özel alan seçerek kendinize özgü yapılar çıkarabilirsiniz.

Son düzenleme:

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Duyuru yazısı sizin prefix yani ön ekinizdir. Bunu kaldırmak diğer duyuru önekleklerinizi de kaldırabilir. Basitçe css ile şöyle kaldırın. Ama tavsiye etmem.
Sizin duyuru class yapınız duyuru2 olarak görünmektedir. İlgili alanda ikon göremediğim için de bu konuda bir yorum yapamıyorum.
Kod:

Kalın ve yada renk yapısı için şurada yer alan konuyu inceleyiniz. Tabii prefix yapılarının kendi renk seçeneklerini de uygulayabilirsiniz. İyi bir css bilgisi ile özel alan seçerek kendinize özgü yapılar çıkarabilirsiniz.

yazı gitmedi halen duruyor.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Açmış olduğunuz konuda ön ek istemiyorsanız o konuda prefix seçmezsiniz. Özel prefix yapısı ile ilgili olarak yukarıda bir link verdim. Buradan örnek alabilirsiniz.

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Açmış olduğunuz konuda ön ek istemiyorsanız o konuda prefix seçmezsiniz. Özel prefix yapısı ile ilgili olarak yukarıda bir link verdim. Buradan örnek alabilirsiniz.
Sorun devam ediyor hocam orada da çözüm bulamadım.

Sadece tek isteğim şu, duyuru prefixini kaldırmak.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sayın Zombeyi prefix (ön ekini) kaldırmak için o konuya giriniz ve aşağıdaki resimde olduğu gibi yapınız. Prefix kalkacaktır. Umarım doğru anlıyorumdur sizin talebinizi.

Sonra kaydet demeniz yeterli olacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6