Soru Kategori iconları ortalama ve boyutu

Soru Kategori iconları ortalama ve boyutu
18
4K

hasannakyuz

Customer
Selamlar;

Aşağıda resimde görüldüğü gibi kategori iconlarını istediğim boyutta nasıl ayarlarım ve nasıl ortalarım acaba?

Tarayıcı belleğini temizleyin veya diğer arkadaşlar da baksın sorun bende de olabilir

Aşağıda resimde görüldüğü gibi kategori iconlarını istediğim boyutta nasıl ayarlarım ve nasıl ortalarım acaba?
Hasan bey merhaba,
Öncelikle burada sizlere yardım etmek isteriz. Ancak şu var ki kullanmış olduğunuz tema ücretli satılan başka bir destek sitesine ait. Burada bizim bu konuda size destek vermemiz doğru olmaz. Ancak satın aldığınız destek sitesindeki arkadaşlar ile irtibata geçmeniz doğru olacaktır.

Node ikonlarını ne kadar büyük yaparsanız yapın belirli bir genişlikte kalmasının nedeni default tema için konuşuyorum verilen width değerinden alır. Burada resim ikonları için
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Buradaki width: 46px; değerleri o alandaki genişliği kontrol etmektedir. Ayrıca padding değerleri de boşlık alanlarını belirler.

Bunun dışında fon-awesome iconları için ise
Kod:
font-size: 32px; değerini büyütmek gerekir tabi ana göre width ve padding değerini ayarlamanız gerekir.

Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Hasan bey merhaba,
Öncelikle burada sizlere yardım etmek isteriz. Ancak şu var ki kullanmış olduğunuz tema ücretli satılan başka bir destek sitesine ait. Burada bizim bu konuda size destek vermemiz doğru olmaz. Ancak satın aldığınız destek sitesindeki arkadaşlar ile irtibata geçmeniz doğru olacaktır.

Node ikonlarını ne kadar büyük yaparsanız yapın belirli bir genişlikte kalmasının nedeni default tema için konuşuyorum
Kod:
olarak görüntülenir. Buradaki width: 46px; değerleri o alandaki genişliği kontrol etmektedir. Ayrıca padding değerleri de boşlık alanlarını belirler. Umarım anlatabilmişimdir.
teşekkürler

Eğer yukarıdaki düzenleme işe yaramadı ise şu kodları kullanın
CSS:
Düzenleme işe yaradı iconları ortaladım, fakat Temadan kaynaklı olduğunu sanıyorum, 48x48 icon yüklediğim de , otomatik olarak forum 36x36 olarak kaydediyor, site sahibi arkadaş ile görüştüm, node icon Tweak adlı eklenti ile yapmış, mobilde olduğum için şuan deniyemiyorum hocam ama yarın denerim desteğiniz için teşekkürler

Bu tür konularda şablon değişikliği veya eklenti kullanmaya pek gerek olduğunu düşünmüyorum zira şablon değişiklikleri güncellemelerde ilgili şablonun güncellenmemesi veya yaptığınız değişiklikleri kaybetmenize yol açabilir. Vermiş olduğum kodlar resimli ikonların boyutlarını da düzenliyor olmalı.

Kaymalar oldu ama emeğinize sağlık , muhtemelen kaymalar ben yükseklik ve genişlik değeri ile oynadığım için oldu, forumu 0 lıcam zaten niyetim o lisanslı dosyalar ile 0 dan kurulum yapıcam becerebilirsem

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri