Soru Kategori başlığını icon yanına alma

Soru Kategori başlığını icon yanına alma

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

Resmi forumda ilgili yerde konu açtım ama henüz bir yanıt alamadım. Resimde görülen av foto ve hikaye başlığının yukarıda ki çizginin olduğu yerde olmasını istiyorum. Node icon Tweak eklentisini kaldırdığım zaman sorun çözülüyor fakat ben eklentiyi kullanıyorum. Bunu bir kod yardımı ile sağlamak mümkün mü acaba?

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Node icon Tweak eklentisini kaldırınca istediğim gibi oluyor

Hasan kardeşim konunun olduğu linki atar mısın? Büyük ihtimal ile css ile biçimlendirilebilir. Ayrıca hangi konuya tıklasam üye girişi istiyor :(

Bu eklenti hakkında bir bilgim yok belki onunla ilgili stil özelliklerinde bir ayarı vardır bilemiyorum. Ben siteniz üzerinde hangi konu olduğunu sormuştum. Kaynak kodlarından bakmak istemiştim açıkçası.

Bu eklenti hakkında bir bilgim yok belki onunla ilgili stil özelliklerinde bir ayarı vardır bilemiyorum. Ben siteniz üzerinde hangi konu olduğunu sormuştum. Kaynak kodlarından bakmak istemiştim açıkçası.
anasayfa da ki her hangi bir konuda ki görselden bahsediyorum abi. Ana sayfada konu başlığı ortada ben onu 2. resimde ki gibi icon yanına almak istiyorum.

Hasan kardeşim aslında olması gerektiği gibi kodlanmış illa değiştirmek istersen extra.less şablonuna şu kodu ekle. Başka alanların için sorun yaratır mı bilemiyorum.
CSS:

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri