Soru Katagorileri taşıma

Soru Katagorileri taşıma
12
3K

xfhan

New member
xf1 de vardı sanırım katagorileri sürükle bırak şeklinde eklenti vardı yanılmıyorsam acaba xf2 de de boyle bir eklenti veya kod varmı acaba

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Kardeşim her gün bir yenisi çıkıyor bunların bir bitmediler ******** Ya arkadaş git siteni kur delikanlı gibi otur ilgilen onun bunun eklentisi teması ile neyin desteğini vermeye çalışıyorsun.

Valla akıllara durgunluk veriyor şöylesi akıl zadeler. Üreten ol tüketen olma. Bu akılla değil destek bir halt yapamazsınız. Ego dünyasından çıkamadığınız sürece de başkalarının kölesi olmaya devam edersiniz. Siz bu akıl ile bir sülük gibi yaşamaya devam edin.

Daha kategorinin bile nereden sıralanacağını bilmeyen birileri kalkmış destek sitesi açıp işletmeye çalışıyorlar hey Allah'ım.....
Ya şimdi olaya tam vakıf olamadım. Ancak görmüş olduğum yukarıda sözünü ettiğiniz site xenforodestek.net de kullanılan bizim ürünümüz. Bunun için herhangi bir lisansınızın olmadığını görmekteyim. Lütfen tasarımı kullanmak için lisan alın. Yada web sitenizden bu ürünü kaldırın.

Ya şimdi olaya tam vakıf olamadım. Ancak görmüş olduğum yukarıda sözünü ettiğiniz site xenforodestek.net de kullanılan bizim ürünümüz. Bunun için herhangi bir lisansınızın olmadığını görmekteyim. Lütfen tasarımı kullanmak için lisan alın. Yada web sitenizden bu ürünü kaldırın.

Bu siteyi kim sahiplense aynı durum devam edecek!
  • 17Mart
  • XFdestek
  • AeroCS
Kaç kere uyardım, utanmadan birde destek istiyor ********

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Neymiş devretmiş hepiniz aynı boksunuz! Ağzımı açmayım diyorum ama olmuyor.
Destek sitesi açıp bari kendinizi rezil etmeyin.
Gidin, sohbeti bol geleni gideni çok olan size boş vaktini ayıracak insanlara hizmet verebileceğiniz başka işlerle uğraşın!

Kardeşim her gün bir yenisi çıkıyor bunların bir bitmediler ******** Ya arkadaş git siteni kur delikanlı gibi otur ilgilen onun bunun eklentisi teması ile neyin desteğini vermeye çalışıyorsun.

Valla akıllara durgunluk veriyor şöylesi akıl zadeler. Üreten ol tüketen olma. Bu akılla değil destek bir halt yapamazsınız. Ego dünyasından çıkamadığınız sürece de başkalarının kölesi olmaya devam edersiniz. Siz bu akıl ile bir sülük gibi yaşamaya devam edin.

Daha kategorinin bile nereden sıralanacağını bilmeyen birileri kalkmış destek sitesi açıp işletmeye çalışıyorlar hey Allah'ım.....

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bizim artıklarımız bile demek ki öylesine cazip geliyor yani ?... Kendimizi kutlamamız lazım...?

Huylu huyundan vazgeçmez.
Ne kadar karaktersiz bir adammış bu ya!

Bundan sonra ifşa listesi gibi kim ne istiyorsa yayınlayacağım kimse alınmasın!

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri