Çözüldü İlk Mesajın Altına Reklam (Adsense)

Çözüldü İlk Mesajın Altına Reklam (Adsense)
10
3K

murat

Member
Merhaba, konularda yalnızca ilk mesajın altına andsense reklamı eklemek istiyorum. Reklam yöneticisinde böyle bir seçenek bulamadım. Gözden mi kaçırdım acaba? veya farklı bir çözüm yolu önerebilirmisiniz.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Selamlar,
Bu konu da basit bir eklenti yapabiliriz murat yada Hasip 'in verdiği kodları da kullanabilirsin.
$post->position yerine FirstPost koşulu kullanmak bence daha mantıklı.

Merhabalar; 2.0 versiyonunda ben şu şekilde kullanıyorum ve sorunsuz olarak çalışıyor bilginiz olsun.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Teşekkürler, kodu reklam yöneticisi mi yoksa extra.less mi tam olarak nereden çalıştırmam gerekiyor?

Selamlar,
Bu konu da basit bir eklenti yapabiliriz murat yada Hasip 'in verdiği kodları da kullanabilirsin.
$post->position yerine FirstPost koşulu kullanmak bence daha mantıklı.
Peki bunu ilk mesaj dahil olmak üzere 2,3 mesajda bir yapma şansımız var mı acaba?

Peki bunu ilk mesaj dahil olmak üzere 2,3 mesajda bir yapma şansımız var mı acaba?

Eklenti istersen şu şekilde yaparız,
İlk mesajın içinde hemen altta (İmza gibi), ilk mesajın hemen altında (İlk mesajla ikinci mesaj arasında), ve 2 ile 3. mesaj arasında.
Yeterli mi?

Eklenti istersen şu şekilde yaparız,
İlk mesajın içinde hemen altta (İmza gibi), ilk mesajın hemen altında (İlk mesajla ikinci mesaj arasında), ve 2 ile 3. mesaj arasında.
Yeterli mi?
bide buna kullanıcı grubu seçme özelliği eklendi mi süper olur sanırım ? bunun için mevcut ekleti varsa yorulmayın hocam

Eklenmiştir.

XDinc hocam eklentiyi kurdum gayet stabil çalışıyor. Elinize sağlık çok teşekkür ederim. Mevcut reklam yöneticisine eklemeniz çok iyi olmuş kullanıcı grubunda seçebiliyoruz. Bu eklenti işimize çok yarayacak :)

XDinc hocam eklentiyi kurdum gayet stabil çalışıyor. Elinize sağlık çok teşekkür ederim. Mevcut reklam yöneticisine eklemeniz çok iyi olmuş kullanıcı grubunda seçebiliyoruz. Bu eklenti işimize çok yarayacak :)

Biz teşekkür ederiz murat fikir senin belki aynı düşüncede olup arayan kullanıcılara faydası olacaktır.
Güle güle kullan dermişim...
Bol hitli günler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri