Hasanakyuzden şikayetçiyim :D

Hasanakyuzden şikayetçiyim :D
6
2K

ERSAN.NET

Licenced
SMS Confirmed
siteme üye oldu birdaha girmedi. :D kendisini balık diye tuttuk sandık meğersem kaçmış :ROFLMAO: kaçan balıkçı ne iştir hacılar :D

siteme üye oldu birdaha girmedi. :D kendisini balık diye tuttuk sandık meğersem kaçmış :ROFLMAO: kaçan balıkçı ne iştir hacılar :D
Yok be hocam ne ilgisi var ? az çok görüyorsun forumu kurdum kuralı resmen didik didik ediyorum hala’ da uğraşıyorum forumla aslında hiç bir eksiği olmamasına rağmen :) veritabanını uçurduk yeniden kurduk filan ?

Yok be hocam ne ilgisi var ? az çok görüyorsun forumu kurdum kuralı resmen didik didik ediyorum hala’ da uğraşıyorum forumla aslında hiç bir eksiği olmamasına rağmen :) veritabanını uçurduk yeniden kurduk filan ?
gördüm girdim baktım gitmişti :D fark ettim dedim hiç yazmayım ben şimdi kafası iptaldir diye :) gördüm yani fark ettim :D çok oldu 1ay önce felandı belkide

hadi bakalım demet akalın :D ben sabah tekneyle açılıyorum. 05:45 de kalkmam gerekiyor :) 2 gün önce çıktı arkadaşın teknesiyle. iptal oldum çok yakaladım ellerim pert. 2gün ara verdim. :D

DB nasıl oldu da kaybettiniz.
Onca emeğiniz öylece gitti. :unsure:
aşırı şekilde kolay oldu. Yanlış alınmış bir db ve geri yükleyememe sonucu :D giden çok fazla bir şey olmadı konu ve içerikleri gitti sadece onlarıda yeniden oluşturdum sayılr zaten

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri