Eklenti İsteği Gorunmez kullaniciyi kaldirma

Eklenti İsteği Gorunmez kullaniciyi kaldirma
12
3K

Levi45

Licenced
Selam herkese. Xenforo da bir eklenti sayesinde kullanicilarin forum listesinde gorunmez olmasini kaldiriyorduk. Xenforo2 ye de boyle bir eklenti uyarlanabilinirmi tesekürler.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Gerek yok şuan biz bu konu üstünde değerlendirme yapıyoruz yarın yayınlayabiliriz fırsat olursa.
Tesekürler bekliyorum :). Bu arada sunu buldum isinize yararmi bilmiyorum, Ucretliymis yalniz.

Tesekürler bekliyorum :). Bu arada sunu buldum isinize yararmi bilmiyorum, Ucretliymis yalniz.
Biz bu konuyu değerlendiriyoruz. Kendimiz bu konuda bir çalışma yapmayı uygun gördük. Reeldeki işler ve Oruç dolayısı ile biraz keyifsizim. Umarım en kısa sürede yayınlayabiliriz.

Aslında şöyle bir bakınca XenForo bunun için bir seçenek koymuş. ...admin.php?options/groups/usersAndRegistration/

Tüm yeni kayıtların ayarlarını değiştirmek için:

ACP -> Setup > Options > User registration > Default registration values: Show online status

Ancak daha önce durumunu gizleyen üyeler için geçerli olacağını düşünmüyorum. Bunun için XF 1.x sürümü için yazılmış phpMyAdmin üzerinden çalıştırılacak bir sorgu mevcut.

Burayı inceleyebilirsiniz.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri