Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Eklenti İsteği Gorunmez kullaniciyi kaldirma

Levi45

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
19

İtibar Puanı:

Selam herkese. Xenforo da bir eklenti sayesinde kullanicilarin forum listesinde gorunmez olmasini kaldiriyorduk. Xenforo2 ye de boyle bir eklenti uyarlanabilinirmi tesekürler.

Levi45

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
19

İtibar Puanı:

Gerek yok şuan biz bu konu üstünde değerlendirme yapıyoruz yarın yayınlayabiliriz fırsat olursa.
Tesekürler bekliyorum :). Bu arada sunu buldum isinize yararmi bilmiyorum, Ucretliymis yalniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Tesekürler bekliyorum :). Bu arada sunu buldum isinize yararmi bilmiyorum, Ucretliymis yalniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Biz bu konuyu değerlendiriyoruz. Kendimiz bu konuda bir çalışma yapmayı uygun gördük. Reeldeki işler ve Oruç dolayısı ile biraz keyifsizim. Umarım en kısa sürede yayınlayabiliriz.

Levi45

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
19

İtibar Puanı:

Acelesi yok kardes, once saglik.

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Aslında şöyle bir bakınca XenForo bunun için bir seçenek koymuş. ...admin.php?options/groups/usersAndRegistration/

Tüm yeni kayıtların ayarlarını değiştirmek için:

ACP -> Setup > Options > User registration > Default registration values: Show online status

Ancak daha önce durumunu gizleyen üyeler için geçerli olacağını düşünmüyorum. Bunun için XF 1.x sürümü için yazılmış phpMyAdmin üzerinden çalıştırılacak bir sorgu mevcut.

Burayı inceleyebilirsiniz.

Levi45

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Üye ID
19

İtibar Puanı:

Tesekürler kardes. Ben yinede sizin eklentinizi bekleyrcegim:)