Web Hosting DostHosting'ten XenTR.Net Kullanıcılarına Xenforo Hosting Paketleri

Web Hosting DostHosting'ten XenTR.Net Kullanıcılarına Xenforo Hosting Paketleri
49
22K

DostHosting

Sunucu ve Host Uzmanı
Licenced
SMS Confirmed
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

DostHosting Xenforo Hosting Paketleri

XF Pro Paket

20 GB SSD Disk Alanı
Sınırsız Aylık Trafik
1 Website Barındırma
Lİmitsiz Subdomain
Lİmitsiz E-Posta ve Veritabanı
Türkçe cPanel
Cpanel Kontrol Panel
LiteSpeed
Auto SSL
Haftalık Yedekleme Ücretsiz

FİYATI : GÜNCELLEME YAPILIYOR

XF Extreme Paket

30 GB SSD Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
1 Website Barındırma
Lİmitsiz Subdomain
Lİmitsiz E-Posta ve Veritabanı
Türkçe cPanel ve Plesk Panel
Ücretsiz Haftalık Yedekleme
Auto SSL
Sınırsız E-Posta
LiteSpeed

FİYATI : GÜNCELLEME YAPILIYOR

Ekstra İhtiyacınız Olan Paketler İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Xentr.Net Kullanıcılarına Gerekli Yardımı Elimizden Geldiğince Yapacagız.

SİTEMİZDE TÜM KREDİ KARTI VE BANKA KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Bilgi Kaynak Erişimi
https://www.dosthosting.com
Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

DostHosting

Arkadaş işinin ehli. Sabırla benim anlamadığım konularda soru ve sorunlarımı çözdü. sorunsuz bir şekilde web sitemi taşıdı. daha önceki host firması ile yaşadığım sorunlar anında ortadan kalktı. Web sitemdeki hızı bariz bir şekilde fark edebiliyorum. Kendisine buradan tekrar çok teşekkür ederim...

Eğer ki xenforo için host ihtiyacınız varsa; bütün beklentilerinizi karşılayan, aynı zamanda cebinizi de yakmayan ve dostça davranan bir firma olarak DostHosting kesinlikle tavsiyemdir.....
Mustafa Bey merhabalar,
Hem kullanıcılar için hemde sizin adınıza hayırlı kazançlar dileriz. Ticaret kuralları hem müşteri hemde servis sağlayıcılar için aslında çok nettir kaliteli ve sorunsuz hizmet güler yüzlü müşteri demektir.

Ümit ediyor ki arzu edilen doğrultuda dönüşler alırsınız.

Site Yönetimi olarak e-ticaret konularında bizim de hatırlatmamız gereken bazı hususlar mevcuttur kullanıcılar ve servis sağlayıcılar arasında gerçekleşecek e-ticaretlerin her iki taraf için olumsuz sonuçlanmaması adına belirtilen başlangıç koşullara riayet etmeleri, olası memnuniyetsizlik bildirimlerini anlayışla karşılamaları, hizmet süreleri zarfında XenTR Yönetimi ile bağlılığının bulunmadığı, iş veren ve iş arayan bakış açısıyla ortaya çıkan bu ilişkinin yükümlülüklerinin ve şartlarının kendi aralarında kabul edilerek onaylandığını bildiririz.

Sonuç olarak talep edilmesi durumunda olumlu yada olumsuz olarak görüş aktarmayı doğru bulmuyoruz kalite göreceli bir kavram olabilir, ama hizmet, verilen destek gerçekleştirilen için ciddiyeti ve önemini belirtir inanıyoruz ki hizmet verdiğiniz ve/veya vereceğiniz kullanıcılar sizi takdir ederek gerekli en güvenilir geri bildirimi sizler için sağlayacaktır.

Aramızda bulunduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkürler.

Saygılarımızla

XenTR Yönetimi
Merhaba,

Mayıs ay'ında bir eklentide geçen "Övünç Dinç" ismini merak edip Google'a yazmamla XenForo'ya bakış açım değişti ve bu sitede güzel insanlar tanıdım.
Bunlardan biri de DostHosting 'tir.

Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle almış olduğum hizmet'in 3. ay'ını doldurduk.
Bugüne kadar saat mefhumu olmaksızın yaşadığım tüm sorunlarda, şevkle, azimle elinden gelenin fazlasını göstererek tüm desteğini esirgemeyen, tüm sitelerimin sunucuya taşınma işlemini yapan DostHosting kardeşime huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.

Toplamda 15 e yakın site sahibiyim ve hepsinin hizmeti buradadır ve hizmet kalite ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Allah yolunu açık etsin, bol müşteriler nasip etsin DostHosting
Bu konuda insanları yanlış yönlendirmemek adına taraflı bir yorum yapmam doğru değil ancak gerçekten DostHosting'in şu ana kadar vermiş olduğu hizmetlerde sıkıntı yaşayan kimseyi görmediğimi söyleyebilirim. Umarım kaliteli hizmet anlayışı ve desteği sayesinde iyi bir yere gelir.
Ben Dosthosting (Mustafa Kardeşimi) xenforo ya geçiş yaptıktan sonra 2017 de tanıdım. Gerçek bir dost ve çok kaliteli hizmet vermektedir. İlk bebekforum.net.tr yi hostinger’de kurdum. Daha sonra sıkıntılar dolayısıyla hetzner’e geçtim. Daha sonra orada da problem yaşadığımdan dosthosting’e geçtim…! Şu an çok rahatım çünkü işin başında Mustafa var…
Paketleriniz çok güzel gözüküyor hayırlı satışlar dilerim ?

Mustafa Bey merhabalar,
Hem kullanıcılar için hemde sizin adınıza hayırlı kazançlar dileriz. Ticaret kuralları hem müşteri hemde servis sağlayıcılar için aslında çok nettir kaliteli ve sorunsuz hizmet güler yüzlü müşteri demektir.

Ümit ediyor ki arzu edilen doğrultuda dönüşler alırsınız.

Site Yönetimi olarak e-ticaret konularında bizim de hatırlatmamız gereken bazı hususlar mevcuttur kullanıcılar ve servis sağlayıcılar arasında gerçekleşecek e-ticaretlerin her iki taraf için olumsuz sonuçlanmaması adına belirtilen başlangıç koşullara riayet etmeleri, olası memnuniyetsizlik bildirimlerini anlayışla karşılamaları, hizmet süreleri zarfında XenTR Yönetimi ile bağlılığının bulunmadığı, iş veren ve iş arayan bakış açısıyla ortaya çıkan bu ilişkinin yükümlülüklerinin ve şartlarının kendi aralarında kabul edilerek onaylandığını bildiririz.

Sonuç olarak talep edilmesi durumunda olumlu yada olumsuz olarak görüş aktarmayı doğru bulmuyoruz kalite göreceli bir kavram olabilir, ama hizmet, verilen destek gerçekleştirilen için ciddiyeti ve önemini belirtir inanıyoruz ki hizmet verdiğiniz ve/veya vereceğiniz kullanıcılar sizi takdir ederek gerekli en güvenilir geri bildirimi sizler için sağlayacaktır.

Aramızda bulunduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkürler.

Saygılarımızla

XenTR Yönetimi

Fiyatlar gayet uygun görünüyor, dün gece 1 aylık vds siparişi verdim. Memnun kalırsam bir referans da burada :)

1 Yıllık Reseller Hosting alındı. Her konuda yardımcı oldukları içinde ayrıca teşekkür ederim ?

Paket ve Fiyatlarımız Güncellenmiştir.İyi Forumlar Dilerim

Bu paketlere ait fiyatlar konusunda sanırım bir indirim söz konusu olmuş güzel de olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.

Bu paketlere ait fiyatlar konusunda sanırım bir indirim söz konusu olmuş güzel de olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.

Tşk Ederim Efendim.İndirim Oldu Paket Sayımızda Minumum İndirildi. XenTr.Net Üyelerine Gerekli Tüm Olanakları Sağlamaya Devam Edeceğiz.

Hayırlı satışlar dilerim.

DostHosting

Arkadaş işinin ehli. Sabırla benim anlamadığım konularda soru ve sorunlarımı çözdü. sorunsuz bir şekilde web sitemi taşıdı. daha önceki host firması ile yaşadığım sorunlar anında ortadan kalktı. Web sitemdeki hızı bariz bir şekilde fark edebiliyorum. Kendisine buradan tekrar çok teşekkür ederim...

Eğer ki xenforo için host ihtiyacınız varsa; bütün beklentilerinizi karşılayan, aynı zamanda cebinizi de yakmayan ve dostça davranan bir firma olarak DostHosting kesinlikle tavsiyemdir.....

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri