Hoş Geldiniz, XTR | Think Different and Make it...

XenTR üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara destek ekibimizin çözüm üretebilmesi adına üye olunuz.
Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Web Hosting DostHosting'ten XenTR.Net Kullanıcılarına Xenforo Hosting Paketleri

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 star(s)

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
845
1,277
93
xentr.net
Bu konuda insanları yanlış yönlendirmemek adına taraflı bir yorum yapmam doğru değil ancak gerçekten @DostHosting'in şu ana kadar vermiş olduğu hizmetlerde sıkıntı yaşayan kimseyi görmediğimi söyleyebilirim. Umarım kaliteli hizmet anlayışı ve desteği sayesinde iyi bir yere gelir.
 

SelamT

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
May 20, 2019
145
93
28
Merhaba,

Mayıs ay'ında bir eklentide geçen "Övünç Dinç" ismini merak edip Google'a yazmamla XenForo'ya bakış açım değişti ve bu sitede güzel insanlar tanıdım.
Bunlardan biri de @DostHosting 'tir.

Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle almış olduğum hizmet'in 3. ay'ını doldurduk.
Bugüne kadar saat mefhumu olmaksızın yaşadığım tüm sorunlarda, şevkle, azimle elinden gelenin fazlasını göstererek tüm desteğini esirgemeyen, tüm sitelerimin sunucuya taşınma işlemini yapan @DostHosting kardeşime huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.

Toplamda 15 e yakın site sahibiyim ve hepsinin hizmeti buradadır ve hizmet kalite ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Allah yolunu açık etsin, bol müşteriler nasip etsin @DostHosting
 

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jul 19, 2019
60
43
18
Vps fiyatları oldukça uygun gibi ben ayda 22 euro veriyorum halihazırdaki sunucuya, 2 ayrı vps var. Stok yok sanırım şu an.
 

Asi_İsyankar_30

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jun 18, 2019
38
44
18
36
İstanbul
Merhaba,

Bundan Yaklasık Birkac Ay önce Sitemde Malüm Yasadıgım Sorunlar Neticesinde Google'da yaptıgım arastırma neticesinde Bu Mükemmel Dostlukların Oldugu XenForo Sitemizi Gördüm ve hemen üye oldum ve sitemi xenforaya gecirmek istedigim icin forumumuzda bizlere ellerinden geldigince en iyi sekilde hizmet veren her derdimizi sabırla azimle ve hiç bir zaman bizleri magdur etmeden her sorunumuzu cözen yetkili üstadlarımız @Ovunc Dinc @XenTR @MySimS3k® Beni Cok Süper bir forum sitesine kavusturdukları icin tesekkürü bir borc bilir Şükran ve Saygılarımı sunarım..... Hizmet ve Kalite Puanım ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Rabbım yolunuzu Basarılarınızı nasip etsin ve herzaman ıyı ınsanlar ile karsılastırsın...

Bu sitede Yüregi güzel insanlar tanıdım. Bunlardan biri de @DostHosting 'tir.

İlk önce xenforaya geçmeden hostingimi degistirmeye karar verdim ve bu dogrultuda @DostHosting Mustafa Abim ile görüsüp durumu anlattım ve kendisi bana bir kac secenek sundu bende bilgim olmadıgını dile getirip benim icin uygun olan ne ise kararı kendisine bıraktım..
Ve Beni Bu sorunlu oldugum dönemde hiç destegini esirgemeden güzel ve tam istedigim dogrultuda RESELLER SUNUCU SAHİBİ Yapıp tüm sıkıntılarımdan kurtardı için ve Bugüne kadar saat mefhumu olmaksızın yaşadığım tüm sorunlarda, şevkle, azimle elinden gelenin fazlasını göstererek tüm desteğini esirgemeyen,Forum sitemi yeni sunucuma taşınma işlemini yapan @DostHosting Mustafa abiye Kendi Adıma Ve Arkadaşlarım adına huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.

En Samimi duygularımla sitemde paylasım yapan yönetim ekibi ve paylasım yapan diger üye arkadaslarım olsun @DostHosting Mustafa abinin bize sunmuş oldugu bu üstün hizmetten çok memnun oldugumuzuda yazıp dile getirip @DostHosting Mustafa abiye Şükranlarımı sunuyorum..

Hizmet ve Kalite Puanım ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Rabbım yolunu açık etsin, bol müşteriler nasip etsin ve herzaman ıyı ınsanlar ile karsılastırsın @DostHosting
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top