Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Soru Bebek Forum xenforo lisansını Yeniledim Bir Sorum Var?

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Arkadaşlar xenforo lisansımı yeniledim. Bildiğim kadarıyla (patch) versiyonlar kullanılmaz en azından kullanılması önerilmez değil mi? xenforo2.1.6 Patch1 en son ulaşabildiğim sanırım son çıkan versiyon ama benim güncellemem gereken xenforo2.1.5a fix olan budur.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Açıkçası burada yapmak istediğinizi tam olarak anlamış değilim. Ama sizi en azından şu şekilde bilgilendirmek isterim. Güncel sürümler her zaman için iyidir. Bazen bu güncellemelerde güvenlik yamaları olabilmektedir.

Bir scriptin sorunsuz kullanılabilmesi ancak mevcut yapıda sabit kalması ile mümkün olabilir. Günümüz şartlarında bu durum söz konusu olamayacağı için her daim güncel kalması gerekir. Yani anlayacağınız zaman güncel sürümü kullanmanız yararınıza olacaktır.

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Patch versiyonlar, görülen bir sorun üzerine yayınlanan versiyonlardır. 2.1.6'da bir sorun oluştu o gün akşam hemen patch yayınladılar. Patch dahil son sürümü kullanmak iyidir hocam.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Açıkçası burada yapmak istediğinizi tam olarak anlamış değilim. Ama sizi en azından şu şekilde bilgilendirmek isterim. Güncel sürümler her zaman için iyidir. Bazen bu güncellemelerde güvenlik yamaları olabilmektedir.

Bir scriptin sorunsuz kullanılabilmesi ancak mevcut yapıda sabit kalması ile mümkün olabilir. Günümüz şartlarında bu durum söz konusu olamayacağı için her daim güncel kalması gerekir. Yani anlayacağınız zaman güncel sürümü kullanmanız yararınıza olacaktır.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Patch versiyonlar, görülen bir sorun üzerine yayınlanan versiyonlardır. 2.1.6'da bir sorun oluştu o gün akşam hemen patch yayınladılar. Patch dahil son sürümü kullanmak iyidir hocam.

Ben Hasip e katılıyorum bir çok hatanın düzeltilmiş sürümüdür şuan için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6