Soru Bebek Forum xenforo lisansını Yeniledim Bir Sorum Var?

Soru Bebek Forum xenforo lisansını Yeniledim Bir Sorum Var?
6
2K
Açıkçası burada yapmak istediğinizi tam olarak anlamış değilim. Ama sizi en azından şu şekilde bilgilendirmek isterim. Güncel sürümler her zaman için iyidir. Bazen bu güncellemelerde güvenlik yamaları olabilmektedir.

Bir scriptin sorunsuz kullanılabilmesi ancak mevcut yapıda sabit kalması ile mümkün olabilir. Günümüz şartlarında bu durum söz konusu olamayacağı için her daim güncel kalması gerekir. Yani anlayacağınız zaman güncel sürümü kullanmanız yararınıza olacaktır.

Patch versiyonlar, görülen bir sorun üzerine yayınlanan versiyonlardır. 2.1.6'da bir sorun oluştu o gün akşam hemen patch yayınladılar. Patch dahil son sürümü kullanmak iyidir hocam.

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
Arkadaşlar xenforo lisansımı yeniledim. Bildiğim kadarıyla (patch) versiyonlar kullanılmaz en azından kullanılması önerilmez değil mi? xenforo2.1.6 Patch1 en son ulaşabildiğim sanırım son çıkan versiyon ama benim güncellemem gereken xenforo2.1.5a fix olan budur.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Açıkçası burada yapmak istediğinizi tam olarak anlamış değilim. Ama sizi en azından şu şekilde bilgilendirmek isterim. Güncel sürümler her zaman için iyidir. Bazen bu güncellemelerde güvenlik yamaları olabilmektedir.

Bir scriptin sorunsuz kullanılabilmesi ancak mevcut yapıda sabit kalması ile mümkün olabilir. Günümüz şartlarında bu durum söz konusu olamayacağı için her daim güncel kalması gerekir. Yani anlayacağınız zaman güncel sürümü kullanmanız yararınıza olacaktır.
Xenforo lisansımı güncellemem çok fazla versiyonu çıktı. Ve xenforo2.1.x fix olduğu için güncelleme gereği duydum. ;)

Patch versiyonlar, görülen bir sorun üzerine yayınlanan versiyonlardır. 2.1.6'da bir sorun oluştu o gün akşam hemen patch yayınladılar. Patch dahil son sürümü kullanmak iyidir hocam.

Ben Hasip e katılıyorum bir çok hatanın düzeltilmiş sürümüdür şuan için.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri