Soru Bebek Forum Cloudflare'ye Geçti .htaccess Dosyasını Şu Şekilde Değiştirdim Doğru mudur?

Soru Bebek Forum Cloudflare'ye Geçti .htaccess Dosyasını Şu Şekilde Değiştirdim Doğru mudur?
23
7K

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
site : https://www.bebekforum.net.tr/
xenforo : Lisanslı xenforo forum sistemi
xenforo versiyon: xenforo 2.1.7
php versiyon : PHP 7.3

https://www.bebekforum.net.tr şeklinde çalışmasını istiyorum.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Yaptığım işlem doğru mudur? Yoksa hata var mı? Sitede genel işleyişe baktığımda doğru olarak gözüküyor. Her hangi bir hata görünümü almadım ama siz ustalarıma sorayım dedim. XenTR XDinc Hasip

Bilgi Kaynak Erişimi
https://www.bebekforum.net.tr/
XenForo kurulum dosyalarının içerisinde htaccess.txt dosyası vardır, .htaccess dosyasının içeriğini onunla değiştirin. Sizinkini kontrol ettiğimde aynı olduğunu görüyorum. Satır kaymaları hariç. Yani sorun yok.

XenForo kurulum dosyalarının içerisinde htaccess.txt dosyası vardır, .htaccess dosyasının içeriğini onunla değiştirin. Sizinkini kontrol ettiğimde aynı olduğunu görüyorum. Satır kaymaları hariç. Yani sorun yok.
XenTR Osman abi ben .htaccess i kendi dosyasını ftp aracılığıyla açıyorum. Aynı diğer dosyalar gibi değişikliği yapıyorum kaydet yerel dosyada sil seçeneği geliyor işaretliyorum. Değişiklik oluyor. Bu yanlış mı?

Açıkçası ftp içerisinde de işlemleri yapabilirsin. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben genelde düzenlemek istediğim ftp deki dosyayı açar masaüstünde notepad++ programı ile düzenler daha sonra gerekli değişimi sağlarım.

Şu an erişim aktif görünüyor, herhangi bir problem görünmüyor. Htaccess kısmı bendede bu şekilde için rahat olsun hocam. Güle güle kullan :)

Hasip kardeşim cloudflare den dolayı bebek forum baya yavaşlamış görünüyor. Hit de artış eğiliminde acaba sunucuyu yükseltsem mi?

o baştaki reklam tıklamalarıydı web console da diyor ki site tıklamalarına gir karşılaştır.

Ben de cloudflare kullanıyordum çok fazla çöküyordu, sorun yaratıyordu çıkardım kurtuldum en iyisi kullanmamak kullanıyorsanda paralısını kullanmak.

Onu bunu geç de ben bu Google amcanın hesabından bir şey anlamadım. Sota nın dediğine göre günde 40 kişi sitemi ziyaret ediyor. Ama reklam sayfa görüntülenmesi ve tıklama ne iş? İyi anlayan varsa bana anlatabilir mi?

Sayfa görüntüleme
Kullanıcılar Google reklamlarını gösteren bir sayfayı görüntülediklerinde, Google bunu raporlarınızda sayfa görüntüleme olarak sayar. O sayfada görüntülenen reklam sayısı kaç olursa olsun, bunu tek bir sayfa gösterimi sayarız.
Örneğin, üç reklam birimi görüntüleyen bir sayfanız varsa ve bu sayfa iki defa görüntülenirse, iki sayfa görüntüleme oluşturursunuz.

Bence en doğru sonucu clouflare verecektir. 24 saatteki ziyaretçi sayısı Sota Çünkü Google Adsense Addblock açık userları saymıyor. unique visitors:
benzersiz ziyaretçiler

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri