Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Soru Bebek Forum Cloudflare'ye Geçti .htaccess Dosyasını Şu Şekilde Değiştirdim Doğru mudur?

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
site : https://www.bebekforum.net.tr/
xenforo : Lisanslı xenforo forum sistemi
xenforo versiyon: xenforo 2.1.7
php versiyon : PHP 7.3

https://www.bebekforum.net.tr şeklinde çalışmasını istiyorum.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Yaptığım işlem doğru mudur? Yoksa hata var mı? Sitede genel işleyişe baktığımda doğru olarak gözüküyor. Her hangi bir hata görünümü almadım ama siz ustalarıma sorayım dedim. XenTR XDinc Hasip

Bilgi Kaynak Erişimi
https://www.bebekforum.net.tr/

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
XenForo kurulum dosyalarının içerisinde htaccess.txt dosyası vardır, .htaccess dosyasının içeriğini onunla değiştirin. Sizinkini kontrol ettiğimde aynı olduğunu görüyorum. Satır kaymaları hariç. Yani sorun yok.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
XenForo kurulum dosyalarının içerisinde htaccess.txt dosyası vardır, .htaccess dosyasının içeriğini onunla değiştirin. Sizinkini kontrol ettiğimde aynı olduğunu görüyorum. Satır kaymaları hariç. Yani sorun yok.
XenTR Osman abi ben .htaccess i kendi dosyasını ftp aracılığıyla açıyorum. Aynı diğer dosyalar gibi değişikliği yapıyorum kaydet yerel dosyada sil seçeneği geliyor işaretliyorum. Değişiklik oluyor. Bu yanlış mı?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Açıkçası ftp içerisinde de işlemleri yapabilirsin. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben genelde düzenlemek istediğim ftp deki dosyayı açar masaüstünde notepad++ programı ile düzenler daha sonra gerekli değişimi sağlarım.

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Şu an erişim aktif görünüyor, herhangi bir problem görünmüyor. Htaccess kısmı bendede bu şekilde için rahat olsun hocam. Güle güle kullan :)

Zombeyi

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Ben de cloudflare kullanıyordum çok fazla çöküyordu, sorun yaratıyordu çıkardım kurtuldum en iyisi kullanmamak kullanıyorsanda paralısını kullanmak.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Ben de cloudflare kullanıyordum çok fazla çöküyordu, sorun yaratıyordu çıkardım kurtuldum en iyisi kullanmamak kullanıyorsanda paralısını kullanmak.

Paralısı ile pek bir farkı yok. R10 dahil ücretsiz kullanıyor diye biliyorum.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr

Onu bunu geç de ben bu Google amcanın hesabından bir şey anlamadım. Sota nın dediğine göre günde 40 kişi sitemi ziyaret ediyor. Ama reklam sayfa görüntülenmesi ve tıklama ne iş? İyi anlayan varsa bana anlatabilir mi?

Sota

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com
Sayfa görüntüleme
Kullanıcılar Google reklamlarını gösteren bir sayfayı görüntülediklerinde, Google bunu raporlarınızda sayfa görüntüleme olarak sayar. O sayfada görüntülenen reklam sayısı kaç olursa olsun, bunu tek bir sayfa gösterimi sayarız.
Örneğin, üç reklam birimi görüntüleyen bir sayfanız varsa ve bu sayfa iki defa görüntülenirse, iki sayfa görüntüleme oluşturursunuz.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr

Bence en doğru sonucu clouflare verecektir. 24 saatteki ziyaretçi sayısı Sota Çünkü Google Adsense Addblock açık userları saymıyor. unique visitors:
benzersiz ziyaretçiler

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6