Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Eklenti İsteği AnaSayfadaki kategoriler aralarına Adsense Ekleme

Sota

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
tavsiyeforumu.com

İtibar Puanı:

lınktekı eklentıyle bızı mesajlar arasına reklam ekleme derdınden kurtarmıstınız.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Baslıkta belırtıgım gıbı kategorıler arasına adsense kodlarını ekleyebılecegımız eklentı yaplırsa çok memnun oluruz.

ERSAN.NET

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Ayrıca övünç bey adsense düşmanları içinde bir ricam olacak. yani şöyle bir eklenti olsun isteyen adsense kullansın isteyende başka bir firmadan reklam aldığını düşünün onun reklamlarını yerleştirebileceğimiz bir alan. Değişik şekillerde reklam ekleme özelliği.
örneğin elimizde: 728x90 boyutunda bir banner var bu bannera tıkladığında gidecek siteyi manuel ekleme özelliği olsun. xentr.net/banner.png tiklandiginda ise: firmanindomaini.coma gidicek şekilde.
kısaca anlatmaya çalıştım beni anladığınıza eminim :D teşekkür ediyorum şimdiden.
aslında bunu manuel olarak 1 defa reklam alanına kodu ekleyip ardından o kodu aktif veya pasif duruma getirebileceğimi biliyorum ama böyle kolaylık olur hemde kodların arasına girmemiş oluruz.