Soru 2.1.4 güncelleme

Soru 2.1.4 güncelleme
25
3K

hasannakyuz

Customer
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

acaba direk güncellesem, var olan 2.1 eklentileri çalışmayabilir mi ? yada güncelle dersem forumda bir sıkıntı yaşar mıyım ?

şimdi güncelle dedim ama şöyle bir hata verdi ;

Tek tıklamayla yükseltmenin mümkün olup olmadığını belirlerken aşağıdaki sorun bulundu: The files are not writable.

sizde de böyle bir hata verdi mi ? hangi dosyaların yazılabilir olması gerekli install dosyasının mı acaba ?

Hayır, sanırım ftp üzerinde chmod ayarları ile oynadınız. Yazma hatası vermiş.

Ben güncellemedim henüz. Korkuyorum sıkıntı olur mu diye. Gece yedek alıp forumu üye girişine kapatarak test etmek en mantıklısı sanırım herhangi bir sorun oılursa veri kaybı olmadan eski haline getirebilmek için.

Ben güncellemedim henüz. Korkuyorum sıkıntı olur mu diye. Gece yedek alıp forumu üye girişine kapatarak test etmek en mantıklısı sanırım herhangi bir sorun oılursa veri kaybı olmadan eski haline getirebilmek için.
Aslında bende tırsıyorum :D bir kere başıma geldi çünkü yanlış yapılan bir yedekleme ile de forumu geri yükleyememiştim :D

Ben haftalık otomatik yedek alıyorum, yedekler otomatik başka sunucuda yedekleniyor. Bu nedenle biraz rahatım. En çok 1 hafta kaybederim :)

WHM/Cpanel ile tüm makine yedeği alıp o şekilde saklıyorum.
Pleskte var mı boyle bir ozellik ben belirli aralıklarla manuel alıyorum. Otomatik alma gibi bir imkan olsa cok güzel olur.

Bu arada forumda avatarı nerden değiştirdiniz. 20 gündür avatar yüklemeye çalışıyorum bulamadım seceneklerde :)

Bende yeni güncelleme geldiği gibi kurdum.
Şu an sorunsuz TH güncelleme bekliyorum. :)

ftp dosyalarında degısıklık olmadıgı surece sql backup yeterlıdır.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri