Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Soru 2.1.4 güncelleme

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

acaba direk güncellesem, var olan 2.1 eklentileri çalışmayabilir mi ? yada güncelle dersem forumda bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Dün gece güncelledim. Herhangi bir sorun yaşanmadı bilginiz olsun hocam.

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
şimdi güncelle dedim ama şöyle bir hata verdi ;

Tek tıklamayla yükseltmenin mümkün olup olmadığını belirlerken aşağıdaki sorun bulundu: The files are not writable.

sizde de böyle bir hata verdi mi ? hangi dosyaların yazılabilir olması gerekli install dosyasının mı acaba ?

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Hayır, sanırım ftp üzerinde chmod ayarları ile oynadınız. Yazma hatası vermiş.

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
Ben güncellemedim henüz. Korkuyorum sıkıntı olur mu diye. Gece yedek alıp forumu üye girişine kapatarak test etmek en mantıklısı sanırım herhangi bir sorun oılursa veri kaybı olmadan eski haline getirebilmek için.

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Ben güncellemedim henüz. Korkuyorum sıkıntı olur mu diye. Gece yedek alıp forumu üye girişine kapatarak test etmek en mantıklısı sanırım herhangi bir sorun oılursa veri kaybı olmadan eski haline getirebilmek için.
Aslında bende tırsıyorum :D bir kere başıma geldi çünkü yanlış yapılan bir yedekleme ile de forumu geri yükleyememiştim :D

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Ben haftalık otomatik yedek alıyorum, yedekler otomatik başka sunucuda yedekleniyor. Bu nedenle biraz rahatım. En çok 1 hafta kaybederim :)

hasannakyuz

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.balikhobim.com
Ben haftalık otomatik yedek alıyorum, yedekler otomatik başka sunucuda yedekleniyor. Bu nedenle biraz rahatım. En çok 1 hafta kaybederim :)
yedeği tam yedek mi, kısmi yedek mi alıyorsunuz tam yedek panel üzerinden geri yüklenemiyor sanırım

Panterus

XenTR Müşterisi
Müşteri
XenTR Üyesi
WHM/Cpanel ile tüm makine yedeği alıp o şekilde saklıyorum.
Pleskte var mı boyle bir ozellik ben belirli aralıklarla manuel alıyorum. Otomatik alma gibi bir imkan olsa cok güzel olur.

Bu arada forumda avatarı nerden değiştirdiniz. 20 gündür avatar yüklemeye çalışıyorum bulamadım seceneklerde :)

Mirliva

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Bende yeni güncelleme geldiği gibi kurdum.
Şu an sorunsuz TH güncelleme bekliyorum. :)

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Pleskte var mı boyle bir ozellik ben belirli aralıklarla manuel alıyorum. Otomatik alma gibi bir imkan olsa cok güzel olur.

Bu arada forumda avatarı nerden değiştirdiniz. 20 gündür avatar yüklemeye çalışıyorum bulamadım seceneklerde :)
Default avatar mı demek istediniz?

Hasip

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Haftalık mı, cok uzun sure degıl mı

ben gunde 4 yedek aldırıyorum 06-12-18-24 saatlerınde

Bu biraz alanla ilgili :) Ben makineye full yedek aldırdığım için disk hemen doluyor. Silmek gerekiyor sonrasında... Haftalık takip etmek daha kolay oluyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6