Bilgi Yeni web site teması hakkında bilgilendirme

Bilgi Yeni web site teması hakkında bilgilendirme
19
3K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Herkese merhaba;

Bugün itibari ile daha sade bir tasarım ile devam etmek istediğimizi bildirmek isterim. Henüz beta aşamasında olması nedeni ile bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Aslında tarafımızca test edilmiştir. Ancak yine de bizim de göremediğimiz yerler olabilir. Bu konu altında tespit etmiş olduğunuz sorunları bize bildirirseniz gerekli düzenlemeler derhal yapılacaktır.

Keyfini çıkarın...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Siz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu olacak belli ki.
Tebrik ve takdirlerimi iletiyorum.

Bir sorum olacak:
Kullanıcı Değerlendirmesi özelliği bir eklenti mi?

Bir de 5 yıldız vermek için ne yapmamız gerekiyor?

Font dışında gayet başarılı olmuş geliştirmelerle daha iyi olacaktır.

Siz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu olacak belli ki.
Tebrik ve takdirlerimi iletiyorum.
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Daha güzelleri yapılabilir taktir siz değerli kullanıcıların elbette...

Kullanıcı Değerlendirmesi özelliği bir eklenti mi?
Bu sistemin kendi özelliği: AdminCP > Forums > Custom thread fields > Add field ile yapılmıştır. Dilerseniz sizin siteye de yapabiliriz.

Ben onlinem da :)

Aslında bir de portal sayfası düşüncemiz var tamamen kendi eklenti ve ürünlerimizden oluşan bir sayfa tasarımı düşünüyoruz. Nasıl olur diye değerlendirmekteyiz. Bu konuda önerilerinizi alabilirim.

Hocam neler duyuyorum :)
Kesinlikle portal şart.
Ben bir kaç bir şey karalayabilirim:
  • Öne çıkan konular tarzında, farklı farklı forumlardan veri alabilecek SON X ler alanı olabilir resimli olarak.
    • Benim sitemde forumda Makale, İpucu, Kısayol ve Kaynaklar bilgisi şeklinde 4 kategoride "Modern Statistik" eklentisi ile bu alanları aldırıyorum. Böyle 3-5 tane konuyu resimli oluşturacak şekilde göstermek güzel olabilir.
  • Alta doğru avatarları ile 3-5 tane son üyeler görüntülenebilir.
  • Görüşler şeklinde bir sayfa olsa, sayfada site hakkında bazı görüşler listelenebilir.
  • Üyelik paketleri :) şeklinde alandan satış alanı gösterilebilir.
Aklıma geldikçe bu alanı dolduracağım.

1250

Google Chrome tarayıcıda kare içine aldığım alanda bir problem var sanırım.
Mozilla'da da akşam dikkatimi çekmişti aynı kısım.

Öneriniz için teşekkür ederim öncelikle;

Forum konularını portal alanına belli oranlarda çekebiliriz.
Forumun genel kategori yapısında bizimde tespit ettiğimiz eksik veya gereksiz forumlar var. Üyelerin görüşlerini belirtebilecekleri harici bir forum olmadığı için ilgili foruma ait veri almak zaman alacağa benziyor. Bu forumlar oluşturulur. Ama zamanla üyeler iyi dileklerini burada belirteceklerdir. Ona göre de bir görüş eklentisi yazılabilir.

Kaynaklar alanında öne çıkardığımız eklentiler yer alabilir, bunun dışında ürünler için de aynı şey geçerli olabilir.
Henüz bir üyelik satışımız yok ama bu fikir değerlendirilebilir buna göre bir paketler oluşturulabilir.

Şu anda bununla ilgili olarak kafamızda bir taslak tasarlıyoruz.

Hocam siz yaparsanız ortaya iyi bir ürün çıkar eminim.
Türkiye'ye yönelik ücretli üyelik kısmı gerçekten çok ihtiyaç olan bir konu sanırım.

Hocam, bana ödeme yapacak üyelerim var mesela şu anda.
Ama sistem üzerinden ödeme alabileceğim bir yapı yok. (PayPal kullanılamıyor çoğu kişi tarafında, keza diğer hesap sağlayıcılarda)

Ben banka hesabımı göstereceğim bir sayfaya sahip değilim sitemde ya da Shopier aboneliğim var o bilgileri...
Ancak işlem şöyle ilerleyebilir:
Kişiler mail ile hesap numarası talep ediyorlar ve ben ödeme alınca mail adreslerine göre bulup üyeliklerini elle yükseltmem gerekiyor.
En azından başlangıç için sistem üzerinden bir banka hesabı gösterme/gönderme kısımları bile olsa süper olur.

Yeni temamızda sol üstte ok ile gösterdiğim resim sanırım tüm sayfaya yayılması gerekirken sabit kalmış.

1251

Ama sistem üzerinden ödeme alabileceğim bir yapı yok. (PayPal kullanılamıyor çoğu kişi tarafında, keza diğer hesap sağlayıcılarda)
En azından başlangıç için sistem üzerinden bir banka hesabı gösterme/gönderme kısımları bile olsa süper olur
Eklentinin manuel hali eğer işinizi görecek ise gönderirim sıkıntı değil.

Yeni temamızda sol üstte ok ile gösterdiğim resim sanırım tüm sayfaya yayılması gerekirken sabit kalmış.
Sanırım sizin tarayıcı önbelleği ile ilgili bir durum. Yine de geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

Aslında bir de portal sayfası düşüncemiz var tamamen kendi eklenti ve ürünlerimizden oluşan bir sayfa tasarımı düşünüyoruz. Nasıl olur diye değerlendirmekteyiz. Bu konuda önerilerinizi alabilirim.
Portal sayfası içeriklerle entegre oto. çalışacaksa kullanışlı olur.
Lisans + Tema + Eklenti üzerine alış & satış kayan paneller olsun.
Sayfa kendini sürekli oto. güncel tutsun ki forum ön planda kalsın.
CHIP sitesi gibi olabilir sonrasında zaten geliştirmeler yapılacaktır. :)

Zaten manuel bir sistemi bende sevmiyorum. İçerikler ile birlikte çalışacak bir sistem geliştirmek istiyorum. Bu süreç uzun olabilir. Çünkü geliştirilecek veya mevcut eklentileri yeniden elden geçirmek gerekecektir.

Önerileriniz için teşekkür ederim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri