Yanıtlandı Yeni Kullanıcı grubu oluşturmada eski yetkileri kopyalamak

Yanıtlandı Yeni Kullanıcı grubu oluşturmada eski yetkileri kopyalamak

HytaleTurkiye

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
Merhabalar, yeni kullanıcı grubları oluştururken mesela B grubu oluşturacam ama direk A grubundaki yetkileri kopyalayarak oluşturmak istiyorum böyle birşey mümkün mü yoksa baştan yetkileri ayarlamam mı gerekiyor?

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Selamlar bu istek çok uzun süredir öneri olarak XenForo geliştiricileri tarafından official forumda dile getiriliyor ama şuana kadar pek dikkate alınmadı açıkçası.
İlerleyen günlerde neler olur bunu hep birlikte göreceğiz. XF-1 sürümü için yanlış hatırlamıyorsam - icewind-clone-user-group olarak bir eklenti mevcuttu.
Fırsat bulursam bu eklentiyi inceleyerek XF-2 için revize edebilir miyiz bir değerlendirme yapacağım.

Sonuca gelecek olursak şuan için yeni bir grup oluşturup tüm izinleri tanımlamak tek çare.
Saygılar.

Sırf bu sorun yüzünden yeni kullanıcı grupları oluşturmuyorum :)

Haklısın ama bu konuda yer alan önerileri ciddiye almamak daha büyük sorun diye düşünüyorum.
Umarım bir çözüm oluşturabiliriz dün akşam aslında veritabanı üzerinden user_groups kopyalama işlemleri için test yaptım ve sonucun başarı olduğunu söylemem gerek.

Eğer ücretsiz bir ürün ise ekler misiniz? Detaylarını bir inceleyelim ve güncelleyebileceğimiz bir seri oluşturalım.

Eklenti bir rus(xenforo .info) sitesinde geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak paylaşılıyor fakat sitede indirme yapabilmek için onaylı üyelik almak gerekiyor.
[NZMD] Hide System,[TG] Clone Node,[TG] Color Threads ve [BS] Clone User Group eklentileri için onaylı üyelik satın almıştım zamanında.

Sitede null eklentilerde yer alıyor. Site türklere ip adreslerine ve proxy bağlantılarına kapatıldı. Hatta yurt dışı üzerinden girebilen türklerin hesaplarınada kullanıcıyı yıldır ayarladılar.

Bu nedenlerden paylaşmamda bir sakınca yok sanırım (hem ücretsiz eklenti olduğundan hemde ücreti ile hesap doğruladığım halde hesabım yıldırıldığından), ama yinede ben size özel mesaj ile ileteyim siz eklentiyi inceleyin.

Son düzenleme:
Eklenti bir rus(xenforo .info) sitesinde geliştiricisi tarafından ücretsiz olarak paylaşılıyor fakat sitede indirme yapabilmek için onaylı üyelik almak gerekiyor.
[NZMD] Hide System,[TG] Clone Node,[TG] Color Threads ve [BS] Clone User Group eklentileri için onaylı üyelik satın almıştım zamanında.

Sitede null eklentilerde yer alıyor. Site türklere ip adreslerine ve proxy bağlantılarına kapatıldı. Hatta yurt dışı üzerinden girebilen türklerin hesaplarınada kullanıcıyı yıldır ayarladılar.

Bu nedenlerden paylaşmamda bir sakınca yok sanırım (hem ücretsiz eklenti olduğundan hemde ücreti ile hesap doğruladığım halde hesabım yıldırıldığından), ama yinede ben size özel mesaj ile ileteyim siz eklentiyi inceleyin.

Desteğiniz için teşekkürler. Umarım hepimizin kullanabileceği sorunsuz bir ürün ortaya çıkarabiliriz.
Benim anlayışım şudur nasıl yapıldığını öğrenemediğiniz yada anlayamadınız bir ürünü kopyalamak çare değildir önemli olan destek verebilmek.
Eğer şartlar bunu sağlarsa elimden geleni yapacağım.

Saygılar.

Evet hocam haklısınız ürünü güncelleyemedikten sonra tüm eklentileri kopyalasanız ne olacak.
Rus sitelerinde birçok kopya eklenti bulunuyor. Geliştirici güncellemeyi bırakınca hepsi bırakıyor.

İnşallah güzel birşeyler çıkar ortaya şimdiden elinize emeğinize sağlık...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri