Soru Yeni Konular sayfasını yeni profil mesajları gibi yapma

Soru Yeni Konular sayfasını yeni profil mesajları gibi yapma
6
2K
Çözüm
Kullanıcıların %99 lık kısmı mobil olduğundan kolay gezinme ve hızlı sörf gibi istekleri var.
Şu sayfa oldukça iyi sadece yorum alanı tıklayınca açılır olması kolay gezinme için mükemmel olacaktır.

Açıkçası bana gelen öneri oldukça mantıklı geldi.
Kullanıcılar sosyal medya ya alıştığından forum sistemine biraz yabancı olabiliyorlar.
Tüm kitlenin bayan olduğu düşünüldüğünde hızlı gezinme ve daha çok etkileşimde bulunabileceği düşünülmektedir.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Şunu hiç bir zaman unutmamak gerekir eğer bir website yönetimine sahipseniz gelen kullanıcıların tek gayesi-hedefi bilgiye veya kaynağa hızlı erişimdir.
Evet hepimiz değişime ayak uydurmak zorundayız, bunun nedeni açık ekran üzerinde hareket eden parmaklar artık detaylarda...
Nedense forum sistemini sosyal ağlara çevirme çalışmaları yapılıyor gibi bir şey hissettim. ? Yaklaşım ve bakış açısı olarak oldukça güzel bir düşünce olduğunu söyleyebilirim.

Her bir konu başlığı altında profil alanında olduğu gibi post yapısının uygulanabilir bir yapısı kullanılabilir mi bunu incelemeden bir yorum yapmakta istemiyorum açıkçası.

Sanırım Övünç kardeşim bunu bizim bir eklenti bazında sayfa yapısında değerlendiriyordu. Kendisi bu konuda bir yorum yapacaktır.

Merhaba Yeni Konular şablonunu
Yeni Profil Mesajları şablonundaki gibi nasıl yapabilirim.
Üye talepleri sosyal medya düzeni gibi konuları görüntülerken yorumları görüp yorum yapabilmek istiyorlar
Bu mümkünmüdür

Bu şablon
Yeni Mesajlar
Buradaki gibi olabilir mi

Gelen yoruma yorum yapılabilen eklentiler daha önce yapıldı dilerseniz bir göz atın.

1. Seçenek: [tl] Post Reply
screen-shot-2019-01-17-at-12-32-34-pm-png.2753

2. Seçenek: [UW] Forum Comment System

Kullanıcıların %99 lık kısmı mobil oldugundan kolay gezinme ve hızlı sörf gibi istekleri var.
Şu sayfa oldukça iyi sadece yorum alanı tıklayınca açılır olması kolay gezinme için mükemmel olacaktır.

Açıkcası bana gelen öneri oldukça mantıklı geldi.
Kullanıcılar sosyal medya ya alıştıgından forum sistemine biraz yabancı olabiliyorlar.
Tüm kitlenin bayan oldugu düşünüldügünde hızlı gezinme ve daha çok etkileşimde bulunabilecegi düşünülmektedir.

Kullanıcıların %99 lık kısmı mobil olduğundan kolay gezinme ve hızlı sörf gibi istekleri var.

Açıkçası bana gelen öneri oldukça mantıklı geldi.
Kullanıcılar sosyal medya ya alıştığından forum sistemine biraz yabancı olabiliyorlar.
Tüm kitlenin bayan olduğu düşünüldüğünde hızlı gezinme ve daha çok etkileşimde bulunabileceği düşünülmektedir.

Şunu hiç bir zaman unutmamak gerekir eğer bir website yönetimine sahipseniz gelen kullanıcıların tek gayesi-hedefi bilgiye veya kaynağa hızlı erişimdir.
Evet hepimiz değişime ayak uydurmak zorundayız, bunun nedeni açık ekran üzerinde hareket eden parmaklar artık detaylarda boğulmak istemiyor.

İşte bu noktada benzersiz olabilmeniz devreye girecek neden?
Kullanıcılarınız sosyal medya üzerinde yer alan tecrübelerini sitenizde görmek istiyor, peki bu doğru mu günlerce tartışırız sayfalarca yazı yazarım!

Sosyal medya platformlarına evrilmeyelim demiyorum, benzersizlikten bahsediyorum, siz bu siteye girdiğinizde sizi burada olduğunuzu hissettirecek farkındalıklara sahip olmalıyız.
Yoksa benzerlikler ile bir noktaya erişim sağlamak hedefe yürümek pek mümkün değil.

İsteğinize gelince,
Benim anladığım şu thread_list alanında her konuya anında cevap verebileceğiniz bir yorum alanı mı istiyorsunuz? Görünümden kastınız bu mu?
Yoksa ilave değişiklikler var mı?

Çözüm
Teşekkür ederim
Aslında kısmen evet
Konu görünümü sagdakinin aynısı diyebiliriz. Sadece yorumlar gözükür ise konuların alanı çok uzacayacagından ya açılır kapanır gibi yada sadece yorum yaz alanı olabilir.
konu başlığı ,konu içeriği , ve alt kısımda yorum yazma alanı.
Bu kısım tüm konular değilde widget şeklinde de olabilir veya tüm kategorilerde konular bu şekilde olabilir.

Tabiki sadece düşünce olur olamaz sizin bilginiz olan durumdur.

Aslında İstedigim Forumu mobil uygulamanın sosyal medyası gibi kullanıyorum. Tek tek konulara girip çıkmaları biraz ugrastıcı oluyor.

Konu başlıkları yerine konu mesaj kısmından verileride gösterse ilgisini çeken tıklayıp konuya gitse iyi olur.

Site üzerinde mouse ile üzerine gelince konu içerigini gösteriyor. Bunu sagdaki resimdeki gibi göstermesini istiyorum.

Konu hakkında ücretli yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri