Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Yardım Yeni katıldım herkese merhabalar...

Previous thread
P
: 176 : 3
Next thread

rocco

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Üye ID
357

İtibar Puanı:

Herkese iyi günler. Lisanlı bir Xenforo kurma niyetindeyim. Yapmayı planladığım forumum sahipsiz ve evcil hayvanlar ile ilgili olacak. Geçenlerde Xenforo siteleri incelerken bir siteye denk geldim Teması muazzam derecede hoşuma gitti. Menu tasarıları tam benim istediğim siteye uygun. Bu temayı bir şekilde web tasarımcı olur yada temanın sahibinden olur nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mıdır acaba? Bu temanın adını öğrenebilir miyim şayet bulabilirsem satın alacağım.. Biraz cahilim bu konuda yeni yeni başlıyorum hatam varsa hoş görün lütfen. Tekrardan herkese iyi forumlar.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Merhabalar,
Aramıza hoş geldiniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
XenBase XF-1 sürümü için yapılan bir tema ve ücretli bir üründür.

XF2 için de aynı tasarımı yapabilirsiniz yada Üretici ile iletişime geçebilirsiniz.
Saygılar.

rocco

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Üye ID
357

İtibar Puanı:

Merhabalar,
Aramıza hoş geldiniz.
XenBase XF-1 sürümü için yapılan bir tema ve ücretli bir üründür.

XF2 için de aynı tasarımı yapabilirsiniz yada Üretici ile iletişime geçebilirsiniz.
Saygılar.
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Fark ettiğim ufak tefek farklılıklar var, sanırım bu entegre edilen eklentiler ile ilgili.(Üye gösterimi)

1563619506004.png

Tekrardan çok teşekkür ederim...

ne0

Yasaklı
Yasaklı
Üye ID
352

İtibar Puanı:

Hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim.