Yanıtlandı Yeni bir kaynak eklendiğinde kullanıcının bildirim alması

Yanıtlandı Yeni bir kaynak eklendiğinde kullanıcının bildirim alması
7
3K

Bebak

Member
Konularda ve forumlarda takip et özelliği bulunuyor bildiğiniz gibi.

Peki yeni bir kaynak eklendiğinde kullanıcının bildirim alabileceği bir neresiydi?

Daha önce yapmıştım ama şimdi nereden yapıldığını bulamadım ?‍♂️

Çözüm
Sorun çözülmüştür!

Genel kaynaklarda takip etme seçeneği yok fakat kategoriye geldiğinizde takip edebiliyorsunuz.

XENTR.NET 'te yeni kaynak yayınlandığında bildirim almak ister misiniz? Buraya tıklayın ve takip edin! :)

Desteğiniz için teşekkürler!
Merhaba,
Hesabınız altında Tercih Seçeneklerini kontrol ettiniz mi? .../account/preferences

Bu alanda yeni bir kaynak eklendiğinde bildirim seçeneği gözükmüyor;

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ancak benim bahsettiğim linke tıkladığınızda takip etme seçeneği buradaki gibi. Böylelikle kullanıcılara şu bildirimi göndermeyi planlıyorum.

"Yeni bir kaynak yayınlandığında bildirim almak ister misin? Buraya tıkla ve takip et."

Mevcut ayarlar tercihlerde görüldüğü gibidir. Yeni kaynak eklendiğinde sözünü ettiğiniz türde bir bildirim yok benim bildiğim. Ancak kullanıcı herhangi bir kaynağı indirir, beğenir, değerlendir veya takip ederse konu ile ilgili olarak o kaynağa ait bildirim almaktadır.

Örnek olarak bir kaynağı takip etmek isterseniz:

Yani oluşturulmuş içerik takip edilir ise böyle bir şey olabilir.
"Yeni bir kaynak yayınlandığında bildirim almak ister misin? Buraya tıkla ve takip et."
Burada da dikkat ederseniz oluşturulmuş kategori, yapılar için takip etme seçenekleri vardır. Var olmayan bir şey nasıl takip edilebilir ki? Aslında aynı şeyi konuşuyoruz. Bildirim almak için ilgili kaynağın yukarıda bahsettiğim seçenekleri yerine getirmesi lazım. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Son düzenleme:
Kullanıcı buraya tıkladığında yeni bir konu oluşturulduğunda bildirim alıyor.

Aslında ben buradaki butonu soruyorum:

Buna bastığınızda yayınlanan her yeni kaynak için bildirim alıyorsunuz.

Sorun çözülmüştür!

Genel kaynaklarda takip etme seçeneği yok fakat kategoriye geldiğinizde takip edebiliyorsunuz.

XENTR.NET 'te yeni kaynak yayınlandığında bildirim almak ister misiniz? Buraya tıklayın ve takip edin! :)

Desteğiniz için teşekkürler!

Çözüm
Daha önce de söylediğim gibi aynı dili konuşuyoruz ama anlaşamıyoruz. ;) Sonuç olarak bildirim almak için belirli bir alanı takip etmek yada yukarıdaki kriterleri uygulamak gerekmekte.;)

Burada da dikkat ederseniz oluşturulmuş kategori, yapılar için takip etme seçenekleri vardır. Var olmayan bir şey nasıl takip edilebilir ki? Aslında aynı şeyi konuşuyoruz. Bildirim almak için ilgili kaynağın yukarıda bahsettiğim seçenekleri yerine getirmesi lazım. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Kaynağı takip etmeden yeni kaynak oluşturulduğunda bildirim almayı sormuştum ve öğrendim teşekkürler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri