Eklenti İsteği Yazı tipi rengi boyutu sabitleme

Eklenti İsteği Yazı tipi rengi boyutu sabitleme
14
3K

Kadininkalbi

New member
Arkadaşlar merhaba

Sitemde üye gruplarına yazı tipi rengi boyutu sabitleme özelliği istiyorum. Yani forum içinde mesaj yazdıklarında sürekli yazı tipini ordan ayarlamak degilde profillerinde bunu kendi istediklerini gibi sabit kalicak sekilde ayarlamalarini istyiorum. Boyle bir eklenti varmi yada ücretli fark etmez yapabilcek biri varsa yardimci olursa sevinirim

Arkadaşlar merhaba

Sitemde üye gruplarına yazı tipi rengi boyutu sabitleme özelliği istiyorum. Yani forum içinde mesaj yazdıklarında sürekli yazı tipini ordan ayarlamak degilde profillerinde bunu kendi istediklerini gibi sabit kalicak sekilde ayarlamalarini istyiorum. Boyle bir eklenti varmi yada ücretli fark etmez yapabilcek biri varsa yardimci olursa sevinirim

xenforo 'da yazı tipiyle oynamak pek mantıklı görünmüyor. Tavsiyem bırakın orjinal haliyle kalsın...

Arkadaşlar merhaba

Ücretli olarak yapabiliriz.
Yarın detaylarını size iletirim, saygılar.

benım ıstedıgım sıtenın yazı tıpı degılde suan mesela mesaj yzarken kı yazı tıpı ve rengı
Anlaşıldı.. XDinc sağlam koderdır. Doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz. Xenforo konusunda xentr.net kadrosu dünya çapında meşhurdur. Xenforo dünya çapında eklenti yazarları bile xentr.net in müşterisidir. Çok iyi bildiğim için söylüyorum. Xenforo Lisasınız varsa ve null eklenti ve yazılım kullanmak istemiyorsanız buraya gelmek zorundasınız.

Anlaşıldı.. XDinc sağlam koderdır. Doğru yere geldiğinize emin olabilirsiniz. Xenforo konusunda xentr.net kadrosu dünya çapında meşhurdur. Xenforo dünya çapında eklenti yazarları bile xentr.net in müşterisidir. Çok iyi bildiğim için söylüyorum. Xenforo Lisasınız varsa ve null eklenti ve yazılım kullanmak istemiyorsanız buraya gelmek zorundasınız.
tsk ederım sanırım ovunc bey bızım gebelık takvımıde yapmıs calısması gusel

Vallaha hiç aklıma gelmemişti çok güzel bir fikir. Eskiden kullanılmış sanıyorum. Ama o eklentiyi yapabilecek kapasitede bir kişiyi o da XDinc i bilirim. Gerçekten de hayran kaldım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri