Bilgi Yasaklanan Kullanıcılar Hakkında Bilgilendirme

Bilgi Yasaklanan Kullanıcılar Hakkında Bilgilendirme
3
915

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Bu günden sonra çoklu hesaptan dolayı sistemimiz tarafından yasaklanan kullanıcıları sizlerle paylaşmış olacağız.

Uygulamanın yasakladığı her hangi bir kullanıcı için otomatik olarak sitede konusu açılarak ifşa edilecektir.

Sürecin bu şekilde yönetilmesinin kullanıcılarımız için objektif olacağını düşünüyoruz.

Çoklu Hesaptan dolayı otomatik yasaklanan veya belirli bir nedenden dolayı Kurallarımızı İhlal Eden kullanıcıları da yakında (anlık olarak görüntülenebilecek) bir liste ile sizlerle paylaşmış olacağız.
Böylelikle beni neden yasakladınız diye sanırım kimse sormayacaktır.

Örnek;
Çoklu hesaptan dolayı yasaklanan bir kullanıcımız için örnek;

1609610729221.png

Lütfen bu günden itibaren çoklu hesap açarak sitemizden yararlanmayı denemeyiniz.
Aksi durumda müşterimiz dahi olsanız hesabınız otomatik olarak yasaklanacaktır.

Yasaklanan kullanıcılar için açılan konuları Multiple account forumundan takip edebilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılar.

banning super mario GIF

Ustat bu iş çok sıkıntılı geçmişte bana statik ip aldırdınız :) Bunun adını net şekilde koyabiliyorsanız bişey diyemem ancak ip üzerinden yapıyorsa pekde işe yaramaz...

Ustat bu iş çok sıkıntılı geçmişte bana statik ip aldırdınız :) Bunun adını net şekilde koyabiliyorsanız bişey diyemem ancak ip üzerinden yapıyorsa pekde işe yaramaz...

Hasip bu konuda sadece IP üzerinden eşleştirme yapılmıyor.
İçin rahat olsun :)...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri