Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Yardım ve destek konularında bilgilendirme!

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Herkese merhaba;

Bu konuyu neden açma gereği hissettim? Bazı üyelerimiz web sitelerinde özelleştirme veya düzeltmeler yapmak istemektedirler. Özellikle tasarımlar ile ilgili düzeltmelerde bizler olayı anlayana yada anlatana kadar çok fazla zaman kaybetmekteyiz. Bu yüzden yardım talebinde bulunan üyelerimiz lütfen profil alanlarından yada açmış oldukları konularda web site adreslerini belirtirler ise konu ile ilgili olarak çok daha hızlı çözümler üretmemizi sağlayabilirler.

Bu konuda aslında lisanslı olarak aldığımız bir eklenti bulunmaktadır ama insanları daha fazla zorlamamak adına bu ürünü şimdilik kullanmıyoruz. Belki özel nedenlerden dolayı web site adreslerini vermek istemeyenler olabilir diye değerlendiriyorum. Çözüm sürecinde en azından konunun başında kullanılan tasarım ve yaşanılan sorunu açık bir dil ile anlatmak yararlı olacaktır.

Saygılar sunarım.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8